Skip navigation
789

Budapest-Páty-Perbál-Zsámbék

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R R R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 789 1   51   low floor 789 203 A 71   low floor 789 205 A     low floor 789 207 A     low floor 789 9 M     low floor
0,0 .. Budapest, Széll Kálmán tér Csak elővételben váltott menetjeggyel  00:05 00:50 05:10 05:50  
1,0 .. Budapest, Szent János kórház 00:08 00:53 05:13 05:53  
2,0 .. Budapest, Budagyöngye 00:10 00:55 05:15 05:55  
3,1 .. Budapest, Kuruclesi út 00:11 00:56 05:17 05:57  
4,0 .. Budapest, Vízművek 00:12 00:57 05:19 05:59  
4,5 .. Budapest, Dénes u. 00:13 00:58 05:20 06:00  
5,7 .. Budapest, Szépjuhászné, Gyermekvasút 00:14 00:59 05:22 06:02  
7,0 .. Budapest, Országos Korányi Intézet 00:15 01:00 05:24 06:04  
7,3 .. Budapest, Szanatórium u. (Vadaspark) 00:16 01:01 05:25 06:05  
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár          
7,7 .. Budakeszi, Erkel Ferenc u. 00:17 01:02 05:26 06:06  
8,2 .. Budakeszi, Gyógyszertár 00:18 01:03 05:27 06:07  
8,6 .. Budakeszi, Városháza 00:19 01:04 05:28 06:08  
9,3 .. Budakeszi, Dózsa György tér 00:20 01:05 05:29 06:09  
9,8 .. Budakeszi, Fagyártmánytelep 00:21 01:06 05:30 06:10  
13,4 .. Budakeszi, Vastagtanya 00:25 01:10 05:34 06:14  
14,7 .. Páty, Mézeshegy 00:27 01:12 05:36 06:16  
16,0 .. Páty, Somogyi B. u. 00:29 01:14 05:38 06:18  
16,8 0,0 Páty, Telki elág. 00:31 01:16 05:39 06:19  
S 0,4 Páty, Iskola u. 00:32 01:17 05:40 06:20  
S 1,2 Páty, Töki u. 00:33 01:18 05:41 06:21  
S 1,8 Páty, aut. ford. 00:34 01:19 05:42 06:22 07:10
S 1,2 Páty, Töki u. 00:35 01:20 05:43 06:23 07:11
S 0,4 Páty, Iskola u. 00:36 01:21 05:44 06:24 07:12
16,8 0,0 Páty, Telki elág. 00:37 01:22 05:45 06:25 07:14
17,3 .. Páty, Arany János u. 00:38 01:23 05:46 06:26 07:16
18,0 .. Páty, Erdészház 00:39 01:24 05:47 06:27 07:17
19,5 .. Pátyi elág. 00:41 01:26 05:49 06:29 07:19
20,5 .. Telki, Hóvirág u. 00:43 01:28 05:51 06:31 07:21
21,1 .. Telki, Ófalu 00:44 01:29 05:52 06:32 07:22
21,6 .. Telki, Rákóczi F. u. 00:45 01:30 05:53 06:33 07:23
22,0 .. Telki, Muskátli u. 00:46 01:31 05:54 06:34 07:24
22,5 .. Telki, Újfalu 00:47 01:32 05:55 06:35 07:25
23.4 .. Budajenő, Posta 00:48 01:33 05:56 06:36 07:26
23,8 .. Budajenő, Petőfi S. u. 00:49 01:34 05:57 06:37 07:27
27,1 .. Perbál, Újmajor 00:53 01:38 06:01 06:41 o
28,1 .. Perbál, Szervizüzem 00:54 01:39 06:02 06:42  
28,7 .. Perbál, Központ 00:55 01:40 06:03 06:43  
29,2 .. Perbál, Kisperbál 00:56 01:41 06:04 06:44  
S .. Perbál, aut. ford. S S S S  
30,3 .. Tök, Körtvélyes 00:58 01:43 06:06 06:46  
30,9 .. Tök, Központi Major 00:59 01:44 06:07 06:47  
31,6 .. Tök, Temető 01:00 01:45 06:08 06:48  
32,2 .. Tök, Kútvölgy 01:01 01:46 06:09 06:49  
32,9 .. Tök, Fő u. 100. 01:02 01:47 06:10 06:50  
33,5 .. Zsámbék, Új iskola 01:03 01:48 06:11 06:51  
34,2 .. Zsámbék, Vasbolt 01:04 01:49 06:12 06:52  
35,0 .. Zsámbék, Magyar u. 59. 01:05 01:50 06:13 06:53  
35,3 .. Zsámbék, Ady Endre u. 01:06 01:51 06:14 06:54  
36,1 .. Zsámbék, aut. ford. 01:08 01:53 06:16 06:56  

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 781-785 sz. mezőben található.
2 Nem közlekedik: december 24.
51 Nem közlekedik: december 25.
71 Nem közlekedik: december 25., december 26., december 27.

on free days and days of rest
on free days and days of rest
on work-days
on work-days
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service