Skip navigation
798, 799

Budapest–Zsámbék–Piliscsaba–Pilisvörösvár

Timetable valid from: 2022.09.01 -
Classification: R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 799 1 M     low floor 799 3 M     low floor 799 5 M     low floor 799 7 M     low floor 799 9 M     low floor 799 11 I     low floor 799 311 T     low floor 798 13 I     low floor 798 15 I     low floor 798 315 T     low floor 798 17       low floor
0,0 .. .. Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:45 11:15 13:15 14:15 15:15 16:05 16:15 16:25 17:05 17:15 17:25
2,1 .. .. Budapest, Péterhegyi út | | | | | | | | | | |
28,6 .. 0,0 Zsámbék, aut. ford. bej. út | | | | | | | | | | |
S .. 0,5 Zsámbék, aut. ford. 06:17 11:47 13:47 14:47 15:47 16:37 16:47 16:57 17:37 17:47 17:57
S .. 0,5 Zsámbék, aut. ford. 06:20 11:52 13:52 14:52 15:52 16:42 16:52 17:02 17:42 17:52 18:02
28,6 .. 0,0 Zsámbék, aut. ford. bej. út | | | | | | | | | | |
28,9 .. .. Zsámbék, Ady Endre u. 06:22 11:54 13:54 14:54 15:54 16:44 16:54 17:04 17:44 17:54 18:04
29,2 .. .. Zsámbék, Magyar u. 59. 06:23 11:55 13:55 14:55 15:55 16:45 16:55 17:05 17:45 17:55 18:05
30,0 .. .. Zsámbék, Vasbolt 06:24 11:56 13:56 14:56 15:56 16:46 16:56 17:06 17:46 17:56 18:06
30,7 .. .. Zsámbék, Új iskola 06:25 11:57 13:57 14:57 15:57 16:47 16:57 17:07 17:47 17:57 18:07
31,3 .. .. Tök, Fő u. 100. 06:26 11:58 13:58 14:58 15:58 16:48 16:58 17:08 17:48 17:58 18:08
32,0 .. .. Tök, Kútvölgy 06:27 11:59 13:59 14:59 15:59 16:49 16:59 17:09 17:49 17:59 18:09
32,6 .. .. Tök, Temető 06:28 12:00 14:00 15:00 16:00 16:50 17:00 17:10 17:50 18:00 18:10
33,3 .. .. Tök, Központi Major 06:29 12:01 14:01 15:01 16:01 16:51 17:01 17:11 17:51 18:01 18:11
33,9 .. 0,0 Tök, Körtvélyes 06:30 12:02 14:02 15:02 16:02 16:52 17:02 17:12 17:52 18:02 18:12
S .. 0,8 Perbál, aut. ford. S S S S S S S 17:13 17:53 18:03 18:13
35,0 .. .. Perbál, Kisperbál 06:32 12:04 14:04 15:04 16:04 16:54 17:04        
35,5 .. .. Perbál, Központ 06:33 12:05 14:05 15:05 16:05 16:55 17:05        
39,7 .. .. Tinnye, Bocskai u. 50. 06:39 12:11 14:11 15:11 16:11 17:01 17:11        
40,4 .. .. Tinnye, sz. vend. 06:40 12:12 14:12 15:12 16:12 17:02 17:12        
41,0 .. .. Tinnye, Berekerdei erdészház, bej. út 06:42 12:14 14:14 15:14 16:14 17:04 17:14        
42,7 .. .. Garancsi tó 06:45 12:17 14:17 15:17 16:17 17:07 17:17        
44,7 .. .. Piliscsaba, Bécsi út 06:49 12:21 14:21 15:21 16:21 17:11 17:21        
44,8 .. 0,0 Piliscsaba, városháza S 12:22 14:22 15:22 16:22 17:12 17:22        
S .. 0,7 Piliscsaba, vá. S 12:24 14:24 15:24 16:24 17:14 17:24        
:. Piliscsaba   12:30 14:30 15:30 16:30 17:30 17:30        
Esztergom   12:56 14:56 15:56 16:56 17:56 17:56        
Piliscsaba   12:30 14:30 15:30 16:30 17:30 17:30        
Budapest-Nyugati   13:09 15:09 16:09 17:09 18:09 18:09        
S .. 0,7 Piliscsaba, vá. S 12:25 14:25                
44,8 .. 0,0 Piliscsaba, városháza S 12:27 14:27                
45,9 .. .. Piliscsaba, Klévíz 06:51 12:29 14:29                
46,9 .. .. Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 06:53 12:31 14:31                
48,1 .. .. Pilisvörösvár, Kopár Csárda 06:55 12:33 14:33                
49,3 .. 0,0 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 06:58 12:36 14:36                
S .. 2,1 Pilisvörösvár, vasútállomás 07:01 S S                
51,2 .. .. Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út   12:38 14:38                
51,5 .. .. Pilisvörösvár, kultúrház   12:39 14:39                
52,2 .. .. Pilisvörösvár, vh.   12:41 14:41                
52,5 .. .. Pilisvörösvár, Fő út 31.   12:42 14:42                
53,0 .. .. Pilisvörösvár, bányatelep   12:43 14:43                

Legend

Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on work-days
on work-days
on school-days
on school-days
during school holiday on work-days
during school holiday on work-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service