Skip navigation
832

Budapest–Solymár–Pilisszentiván–Piliscsaba

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 832 1 M     low floor 832 3 M     low floor
0,0 Budapest, Árpád híd aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    13:35
2,8 Budapest, Flórián tér (Vörösvári út)   13:41
3,4 Budapest, Óbudai rendelőintézet   13:42
3,9 Budapest, Bécsi út (Vörösvári út)   13:44
4,7 Budapest, Orbán B. út   13:46
5,1 Budapest, Bojtár utca   13:47
5,8 Budapest, Óbudai temető   13:49
6,7 Budapest, Bóbita u.   13:51
8,2 Budapest, Üröm v. mh.   13:54
.. Budapest-bérlet szakaszhatár    
8,8 Üröm, Tücsök utca   13:55
9,2 Solymár, téglagyári bekötőút   13:56
9,7 Solymár, Külső Bécsi út 35.   13:57
10,1 Solymár, Kövesbérci u.   13:58
11,0 Solymár, Szarvas   14:00
Budapest-Nyugati 06:21  
.. Újpest 06:33 13:48
Solymár 06:43 14:01
13,0 Solymár, vasútállomás 06:51 14:03
13,8 Solymár, temető 06:53 14:05
14,2 Solymár, Pilisvörösvári út 06:54 14:06
14,5 Solymár, Váci Mihály utca 06:55 14:07
14,9 Solymár, PEMÜ 06:56 14:08
15,7 Solymár, Hold u. 06:57 14:09
16,3 Solymári kőfaragó 06:58 14:10
17,1 Pilisszentiván, PEVDI 06:59 14:11
17,4 Pilisszentiván, kh. 07:00 14:12
17,8 Pilisszentiván, Szabadság út 85. 07:02 14:14
18,2 Pilisszentiván, Szabadság út 126. 07:03 14:15
18,9 Pilisszentiván, Szabadság út 194. 07:05 14:17
19,5 Pilisvörösvár, Terranova Kft. 07:06 14:18
20,7 Pilisvörösvár, Kopár Csárda 07:08 14:20
21,9 Piliscsaba, Pázmány P. Egyetem 07:10 14:22
22,9 Piliscsaba, Klévíz 07:12 14:24
24,0 Piliscsaba, városháza 07:14 14:26
24,7 Piliscsaba, vá. 07:15 14:27

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

on work-days
on work-days
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service