Skip navigation
860-861

Pomáz–Pilisszentkereszt–Dobogókő

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 861 1 M     low floor 861 3   6   low floor 861 5 M     low floor 862 1 A     low floor 860 9 M     low floor 861 93 M     low floor 861 11 M     low floor 860 13       low floor 861 15 M     low floor 862 103 A     low floor 861 219 T     low floor 861 19 I     low floor 860 221 T     low floor 860 21 I     low floor 860 23 A     low floor 860 25 M     low floor 862 5 A     low floor 861 29 M     low floor 860 31 A     low floor 860 33 M     low floor 862 107 A     low floor 861 37 M     low floor 860 39 A     low floor 861 41 M     low floor 862 9 A     low floor 860 45 M     low floor 860 47 A     low floor 861 49 I     low floor 861 51 M     low floor 861 255 T     low floor 861 55 I     low floor 862 111 A     low floor 860 57 M     low floor 861 59 I     low floor 861 259 T     low floor 860 61 A 2   low floor 861 63 I     low floor 861 263 T     low floor 861 69 I     low floor 861 265 T     low floor 861 65 I     low floor 862 13 36     low floor 860 67 46 2   low floor 860 71 M     low floor 861 75 M     low floor 860 73 A 2   low floor 861 77 M     low floor 861 81 M     low floor 862 115 36     low floor 860 79 46 2   low floor 860 83 M     low floor 861 85   21   low floor 861 87   2   low floor 861 89 M     low floor 861 91   2   low floor
Szentendre 04:14 04:34 04:54 04:54 05:14 05:24 05:44 05:54 06:22 06:54 06:54 07:07 07:06 07:24 07:54 07:54 08:54 09:14 09:54 10:14 10:54 11:14 11:54 12:14 12:54 13:14 13:54 13:54 14:11 14:34 14:42 14:54 15:11 15:42 15:41 15:54 16:06 16:11 16:30 16:41 16:54 16:54 16:54 17:11 17:41 17:54 18:14 18:54 18:54 18:54 19:14 20:14 21:14 22:14 23:14
Pomáz 04:21 04:41 05:01 05:01 05:21 05:31 05:51 06:06 06:29 07:01 07:01 07:14 07:13 07:31 08:01 08:02 09:01 09:21 10:01 10:21 11:01 11:21 12:01 12:21 13:01 13:21 14:01 14:01 14:25 14:41 14:49 15:01 15:25 15:49 15:48 16:01 16:13 16:18 16:38 16:48 17:03 17:01 17:01 17:25 17:48 18:01 18:21 19:01 19:01 19:01 19:21 20:31 21:21 22:21 23:21
Budapest, Batthyány tér   04:18 04:18 04:38 04:38 04:58 05:18 05:38 05:38 06:38 06:38 06:43 06:48 06:58 07:38 07:29 08:38 08:58 09:38 09:58 10:38 10:58 11:38 11:58 12:38 12:58 13:38 13:38 13:53 14:13 14:18 14:38 14:53 15:22 15:28 15:38 15:46 15:58 16:04 16:28 16:34 16:38 16:38 16:58 17:22 17:38 17:58 18:28 18:38 18:38 18:58 19:58 20:58 21:58 22:48
Pomáz   04:50 04:50 05:10 05:10 05:30 05:50 06:10 06:30 07:10 07:10 07:15 07:20 07:30 08:10 08:11 09:10 09:30 10:10 10:30 11:10 11:30 12:10 12:30 13:10 13:30 14:10 14:10 14:30 14:50 14:54 15:10 15:30 15:54 16:00 16:10 16:18 16:30 16:42 17:00 17:06 17:10 17:10 17:30 18:00 18:10 18:30 19:00 19:10 19:10 19:30 20:30 21:30 22:30 23:20
0,0 .. Pomáz, aut. áll. 04:25 04:55 05:10 05:15 05:25 05:35 05:55 06:15 06:35 07:15 07:15 07:20 07:25 07:35 08:15 08:15 09:15 09:35 10:15 10:35 11:15 11:35 12:15 12:35 13:15 13:35 14:15 14:15 14:35 14:55 15:00 15:15 15:35 16:00 16:05 16:15 16:25 16:35 16:45 17:05 17:10 17:15 17:15 17:35 18:05 18:15 18:35 19:05 19:15 19:15 19:35 20:35 21:35 22:35 23:25
0,7 .. Pomáz, Dózsa György u. 04:26 04:56 05:11 05:16 05:26 05:36 05:56 06:16 06:36 07:16 07:16 07:21 07:26 07:36 08:16 08:16 09:16 09:36 10:16 10:36 11:16 11:36 12:16 12:36 13:16 13:36 14:16 14:16 14:36 14:56 15:01 15:16 15:36 16:01 16:06 16:16 16:26 16:36 16:46 17:06 17:11 17:16 17:16 17:36 18:06 18:16 18:36 19:06 19:16 19:16 19:36 20:36 21:36 22:36 23:26
1,2 .. Pomáz, vh. 04:27 04:57 05:12 05:17 05:27 05:37 05:57 06:17 06:37 07:17 07:18 07:23 07:28 07:38 08:17 08:18 09:17 09:38 10:17 10:38 11:17 11:38 12:17 12:38 13:17 13:38 14:17 14:18 14:38 14:58 15:03 15:17 15:38 16:03 16:08 16:17 16:28 16:38 16:48 17:08 17:13 17:17 17:17 17:38 18:08 18:17 18:37 19:07 19:17 19:17 19:37 20:37 21:37 22:37 23:27
1,6 .. Pomáz, Szabadság tér 04:28 04:58 05:13 05:18 05:28 05:38 05:58 06:18 06:38 07:18 07:19 07:24 07:29 07:39 08:18 08:19 09:18 09:39 10:18 10:39 11:18 11:39 12:18 12:39 13:18 13:39 14:18 14:19 14:39 14:59 15:04 15:18 15:39 16:04 16:09 16:18 16:29 16:39 16:49 17:09 17:14 17:18 17:18 17:39 18:09 18:18 18:38 19:08 19:18 19:18 19:38 20:38 21:38 22:38 23:28
2,0 .. Pomáz, Egres u. 04:29 04:59 05:14 05:19 05:29 05:39 05:59 06:19 06:39 07:19 07:20 07:25 07:30 07:40 08:19 08:20 09:19 09:40 10:19 10:40 11:19 11:40 12:19 12:40 13:19 13:40 14:19 14:20 14:40 15:00 15:05 15:19 15:40 16:05 16:10 16:19 16:30 16:40 16:50 17:10 17:15 17:19 17:19 17:40 18:10 18:19 18:39 19:09 19:19 19:19 19:39 20:39 21:39 22:39 23:29
2,5 .. Pomáz, Szedres u. 04:30 05:00 05:15 05:20 05:30 05:40 06:00 06:20 06:40 07:20 07:22 07:27 07:32 07:42 08:20 08:22 09:20 09:42 10:20 10:42 11:20 11:42 12:20 12:42 13:20 13:42 14:20 14:22 14:42 15:02 15:07 15:20 15:42 16:07 16:12 16:20 16:32 16:42 16:52 17:12 17:17 17:20 17:20 17:42 18:12 18:20 18:40 19:10 19:20 19:20 19:40 20:40 21:40 22:40 23:30
2,9 .. Pomáz, Híd 04:31 05:01 05:16 05:21 05:31 05:41 06:01 06:21 06:41 07:21 07:23 07:28 07:33 07:43 08:21 08:23 09:21 09:43 10:21 10:43 11:21 11:43 12:21 12:43 13:21 13:43 14:21 14:23 14:43 15:03 15:08 15:21 15:43 16:08 16:13 16:21 16:33 16:43 16:53 17:13 17:18 17:21 17:21 17:43 18:13 18:21 18:41 19:11 19:21 19:21 19:41 20:41 21:41 22:41 23:31
3,7 .. Pomáz, Papmalom 04:32 05:02 05:17 05:22 05:32 05:42 06:02 06:22 06:42 07:22 07:24 07:29 07:34 07:44 08:22 08:24 09:22 09:44 10:22 10:44 11:22 11:44 12:22 12:44 13:22 13:44 14:22 14:24 14:44 15:04 15:09 15:22 15:44 16:09 16:14 16:22 16:34 16:44 16:54 17:14 17:19 17:22 17:22 17:44 18:14 18:22 18:42 19:12 19:22 19:22 19:42 20:42 21:42 22:42 23:32
4,8 0,0 Csobánkai elágazás 04:34 05:04 05:19 05:23 05:34 05:44 06:04 06:24 06:44 07:24 07:26 07:31 07:36 07:46 08:24 08:26 09:24 09:46 10:24 10:46 11:24 11:46 12:24 12:46 13:24 13:46 14:24 14:26 14:46 15:06 15:11 15:24 15:46 16:11 16:16 16:24 16:36 16:46 16:56 17:16 17:21 17:24 17:24 17:46 18:16 18:24 18:44 19:14 19:24 19:24 19:44 20:44 21:44 22:44 23:34
S 0,4 Csobánka, Margitliget S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:45 21:45 22:45 23:35
S 0,9 Csobánka, Üdülők útja S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:46 21:46 22:46 23:36
S 1,4 Csobánka, Diófa út S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:47 21:47 22:47 23:37
S 2,0 Csobánka, kh. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:49 21:49 22:49 23:39
S 2,5 Csobánka, Tavasz lépcső S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:50 21:50 22:50 23:40
S 3,0 Csobánka, Plandics tér S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 20:51 21:51 22:51 23:41
S 2,5 Csobánka, Tavasz lépcső S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S | | | |
S 2,0 Csobánka, kh. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S | | | |
S 1,4 Csobánka, Diófa út S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S | | | |
S 0,9 Csobánka, Üdülők útja S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S | | | |
S 0,4 Csobánka, Margitliget S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S | | | |
4,8 0,0 Csobánkai elágazás 04:34 05:04 05:19 05:23 05:34 05:44 06:04 06:24 06:44 07:24 07:26 07:31 07:36 07:46 08:24 08:26 09:24 09:46 10:24 10:46 11:24 11:46 12:24 12:46 13:24 13:46 14:24 14:26 14:46 15:06 15:11 15:24 15:46 16:11 16:16 16:24 16:36 16:46 16:56 17:16 17:21 17:24 17:24 17:46 18:16 18:24 18:44 19:14 19:24 19:24 19:44 20:56 21:56 22:56 23:46
5,4 .. Csikóváraljai menedékház 04:35 05:05 05:20 05:24 05:35 05:45 06:05 06:25 06:45 07:25 07:27 07:32 07:37 07:47 08:25 08:27 09:25 09:47 10:25 10:47 11:25 11:47 12:25 12:47 13:25 13:47 14:25 14:27 14:47 15:07 15:12 15:25 15:47 16:12 16:17 16:25 16:37 16:47 16:57 17:17 17:22 17:25 17:25 17:47 18:17 18:25 18:45 19:15 19:25 19:25 19:45 20:57 21:57 22:57 23:47
6,0 .. Kiskovácsi puszta 04:36 05:06 05:21 05:25 05:36 05:46 06:06 06:26 06:46 07:26 07:28 07:33 07:38 07:48 08:26 08:28 09:26 09:48 10:26 10:48 11:26 11:48 12:26 12:48 13:26 13:48 14:26 14:28 14:48 15:08 15:13 15:26 15:48 16:13 16:18 16:26 16:38 16:48 16:58 17:18 17:23 17:26 17:26 17:48 18:18 18:26 18:46 19:16 19:26 19:26 19:46 20:58 21:58 22:58 23:48
6,3 .. Kiskovácsi, Kórház 04:37 05:07 05:22 05:26 05:37 05:47 06:07 06:27 06:47 07:27 07:29 07:34 07:39 07:49 08:27 08:29 09:27 09:49 10:27 10:49 11:27 11:49 12:27 12:49 13:27 13:49 14:27 14:29 14:49 15:09 15:14 15:27 15:49 16:14 16:19 16:27 16:39 16:49 16:59 17:19 17:24 17:27 17:27 17:49 18:19 18:27 18:47 19:17 19:27 19:27 19:47 20:59 21:59 22:59 23:49
7,2 .. Pankos-tető 04:38 05:08 05:23 05:27 05:38 05:48 06:08 06:28 06:48 07:28 07:30 07:35 07:40 07:50 08:28 08:30 09:28 09:50 10:28 10:50 11:28 11:50 12:28 12:50 13:28 13:50 14:28 14:30 14:50 15:10 15:15 15:28 15:50 16:15 16:20 16:28 16:40 16:50 17:00 17:20 17:25 17:28 17:28 17:50 18:20 18:28 18:48 19:18 19:28 19:28 19:48 21:00 22:00 23:00 23:50
8,5 .. Gyógyáruértékesitő Vállalat 04:40 05:10 05:25 05:29 05:40 05:50 06:10 06:30 06:50 07:30 07:32 07:37 07:42 07:52 08:30 08:32 09:30 09:52 10:30 10:52 11:30 11:52 12:30 12:52 13:30 13:52 14:30 14:32 14:52 15:12 15:17 15:30 15:52 16:17 16:22 16:30 16:42 16:52 17:02 17:22 17:27 17:30 17:30 17:52 18:22 18:30 18:50 19:20 19:30 19:30 19:50 21:01 22:01 23:01 23:51
9,5 .. Közép major 04:41 05:11 05:26 05:30 05:41 05:51 06:11 06:31 06:51 07:32 07:34 07:39 07:44 07:54 08:32 08:34 09:32 09:54 10:32 10:54 11:32 11:54 12:32 12:54 13:32 13:54 14:32 14:34 14:54 15:14 15:19 15:32 15:54 16:19 16:24 16:32 16:44 16:54 17:04 17:24 17:29 17:32 17:32 17:54 18:24 18:32 18:52 19:22 19:32 19:32 19:51 21:02 22:02 23:02 23:52
10,4 .. Nagykovácsi puszta 04:42 05:12 05:27 05:31 05:42 05:52 06:12 06:32 06:52 07:34 07:36 07:41 07:46 07:56 08:34 08:36 09:34 09:56 10:34 10:56 11:34 11:56 12:34 12:56 13:34 13:56 14:34 14:36 14:56 15:16 15:21 15:34 15:56 16:21 16:26 16:34 16:46 16:56 17:06 17:26 17:31 17:34 17:34 17:56 18:26 18:34 18:54 19:24 19:34 19:34 19:52 21:04 22:04 23:04 23:54
12,4 .. Pilisszentkereszt, Pomázi út 35. 04:44 05:14 05:29 05:33 05:44 05:54 06:14 06:34 06:54 07:36 07:38 07:43 07:48 07:58 08:36 08:38 09:36 09:58 10:36 10:58 11:36 11:58 12:36 12:58 13:36 13:58 14:36 14:38 14:58 15:18 15:23 15:36 15:58 16:23 16:28 16:36 16:48 16:58 17:08 17:28 17:33 17:36 17:36 17:58 18:28 18:36 18:56 19:26 19:36 19:36 19:54 21:06 22:06 23:06 23:56
13,1 0,0 Pilisszentkereszt, pilisszántói elág. 04:46 05:16 05:31 05:35 05:46 05:56 06:16 06:36 06:56 07:38 07:40 07:45 07:50 08:00 08:38 08:40 09:38 10:00 10:38 11:00 11:38 12:00 12:38 13:00 13:38 14:00 14:38 14:40 15:00 15:20 15:25 15:38 16:00 16:25 16:30 16:38 16:50 17:00 17:10 17:30 17:35 17:38 17:38 18:00 18:30 18:38 18:58 19:28 19:38 19:38 19:56 21:08 22:08 23:08 23:58
S 0,3 Pilisszentkereszt, Forrás u. 04:47 05:17 05:32 S S 05:57 06:17 S 06:57 S 07:41 07:46 S S 08:39 S S 10:01 10:39 11:01 S 12:01 12:39 13:01 S 14:01 14:39 14:41 15:01 15:21 15:26 S 16:01 16:26 16:31 16:39 16:51 17:01 17:11 17:31 17:36 S S 18:01 18:31 18:39 18:59 19:29 S S 19:57 21:09 22:09 23:09 23:59
S 0,8 Pilisszentkereszt, aut. ford. 04:48 05:18 05:33 S S 05:58 06:18 S 06:58 S 07:42 07:47 S S 08:40 S S 10:02 10:40 11:02 S 12:02 12:40 13:02 S 14:02 14:40 14:42 15:02 15:22 15:27 S 16:02 16:27 16:32 16:40 16:52 17:02 17:12 17:32 17:37 S S 18:02 18:32 18:40 19:00 19:30 S S 19:58 21:10 22:10 23:10 00:00
S 0,8 Pilisszentkereszt, aut. ford.       S S     S   S     S S 08:41 S S   10:41 11:03 S   12:41   S 14:03 14:41         S 16:03     16:41           S S 18:03   18:41     S S 19:59        
S 0,3 Pilisszentkereszt, Forrás u.       S S     S   S     S S 08:42 S S   10:42 11:04 S   12:42   S 14:04 14:42         S 16:04     16:42           S S 18:04   18:42     S S 20:00        
13,1 0,0 Pilisszentkereszt, pilisszántói elág.       05:35 05:46     06:36   07:38     07:50 08:00 | 08:40 09:38   | | 11:38   |   13:38 | |         15:38 |     |           17:38 17:38 |   |     19:38 19:38 |        
14,8 .. Kakashegyi erdészházak       05:38 05:49     06:39   07:41     07:53 08:03 08:46 08:43 09:41   10:46 11:07 11:41   12:46   13:41 14:07 14:46         15:41 16:07     16:46           17:41 17:41 18:07   18:46     19:41 19:41 20:03        
17,5 .. Dobogókő, Kétbükkfanyereg       05:42 05:53     06:43   07:45     07:57 08:07 08:50 08:47 09:45   10:50 11:11 11:45   12:50   13:45 14:11 14:50         15:45 16:11     16:50           17:45 17:45 18:11   18:50     19:45 19:45 20:07        
19,4 .. Dobogókő, Pilis üdülő       05:45 05:56     06:46   07:48     08:00 08:10 08:53 08:50 09:48   10:53 11:14 11:48   12:53   13:48 14:14 14:53         15:48 16:14     16:53           17:48 17:48 18:14   18:53     19:48 19:48 20:10        
19,9 .. Dobogókő, MANRÉZA       05:46 05:57     06:47   07:49     08:01 08:11 08:54 08:51 09:49   10:54 11:15 11:49   12:54   13:49 14:15 14:54         15:49 16:15     16:54           17:49 17:49 18:15   18:54     19:49 19:49 20:11        
20,2 .. Dobogókő, hegytető       05:47 05:58     06:48   07:50     08:02 08:12 08:55 08:52 09:50   10:55 11:16 11:50   12:55   13:50 14:16 14:55         15:50 16:16     16:55           17:50 17:50 18:16   18:55     19:50 19:50 20:12        

Legend

#* A vonalszakasz részletes menetrendjét a 851-855 sz. mező tartalmazza.
36 nyári időszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
46 téli időszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
2 december 24-én nem közlekedik
21 december 24-én 240 perccel korábban közlekedik
6 december 25-26-án és január 1-jén nem közlekedik

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
during school holiday on work-days
during school holiday on work-days
on school-days
on school-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
R Regional passenger transport service