Skip navigation
880-889

Budapest–Szentendre–Visegrád–Esztergom

Timetable valid from: 2021.09.01 - 2021.12.11
Classification: R R R R R R R R E R E E E E R E E E E E E R R R E R R R E R E E E E E E E R E R E E E R E
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 880 901       880 3   61   low floor 889 11 I     low floor 880 903 M     882 9 M     low floor 880 905 I     880 13       low floor 884 15 M     low floor 880 17       low floor 882 21 M     low floor 880 23       low floor 883 25 36     low floor 880 27       low floor 880 29 A 7   low floor 883 129 36     low floor 880 31       low floor 883 133 36     low floor 889 33 46     low floor 880 35       low floor 880 37       low floor 880 51       low floor 882 41 M     low floor 880 39 M     low floor 882 45 36     low floor 880 43       low floor 880 907 M     882 49 M     low floor 883 55 36     low floor 880 53       low floor 882 57 M     low floor 880 59       low floor 883 61 36     low floor 884 63 M     low floor 880 65   23   low floor 882 67 34     low floor 884 69 M     low floor 880 71   2   low floor 884 73 M     low floor 880 75   2   low floor 884 77 M     low floor 880 79   2   low floor 889 81   2   low floor 882 83   2   low floor 880 983   2   889 87   2   low floor
0,0 0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel                  06:35   07:35 08:15 08:35 09:15   09:35 10:15 10:15 10:35 11:35 12:35       13:35       14:35   15:35 16:15 16:25 16:35 17:15 17:25 17:35   18:35   19:55 21:00 22:00   22:55
2,3 2,3 .. Budapest, Tungsram                 06:39   07:39 08:19 08:39 09:19   09:39 10:19 10:19 10:39 11:39 12:39       13:39       14:39   15:39 16:19 16:29 16:39 17:19 17:29 17:39   18:39   19:59 21:03 22:03   22:58
2,9 2,9 .. Budapest, Fóti út                 06:41   07:41 08:21 08:41 09:21   09:41 10:21 10:21 10:41 11:41 12:41       13:41       14:41   15:41 16:21 16:31 16:41 17:21 17:31 17:41   18:41   20:01 21:05 22:05   23:00
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                          
13,2 13,2 .. Szentendre, Papírgyár                 06:55   07:55 08:35 08:55 09:35   09:55 10:35 10:35 10:55 11:55 12:55       13:55       14:55   15:55 16:35 16:45 16:55 17:35 17:45 17:55   18:55   20:15 21:17 22:17   23:12
13,7 13,7 .. Szentendre, Egyetem                 06:56   07:56 08:36 08:56 09:36   09:56 10:36 10:36 10:56 11:56 12:56       13:56       14:56   15:56 16:36 16:46 16:56 17:36 17:46 17:56   18:56   20:16 21:18 22:18   23:13
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll.                 07:00   08:00 08:40 09:00 09:40   10:00 10:40 10:40 11:00 12:00 13:00       14:00       15:00   16:00 16:40 16:50 17:00 17:40 17:50 18:00   19:00   20:20 21:20 22:20   23:15
Budapest, Batthyány tér   04:18 04:38   04:58   05:18 05:58 06:18 06:48 07:17 07:58 08:18 08:58   09:18 09:58 09:58 10:18 11:18 12:18 12:18 12:58 12:58 13:18   13:53 13:58 14:13 14:53 15:13 15:58 15:58 16:13 16:58 16:58 17:13 17:58 18:13 18:58 19:38 20:38 21:38   22:28
Szentendre   04:57 05:17   05:37   05:57 06:37 06:57 07:37 07:58 08:37 08:58 09:37   09:57 10:37 10:37 10:57 11:57 12:57 12:57 13:37 13:37 13:57   14:37 14:37 15:01 15:37 16:01 16:37 16:37 17:01 17:37 17:37 17:57 18:37 18:57 19:37 20:17 21:17 22:17   23:07
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:05 05:25   05:45   06:05 06:45 07:05 07:45 08:05 08:45 09:05 09:45   10:05 10:45 10:45 11:05 12:05 13:05 13:15 13:45 13:45 14:05   14:45 14:45 15:05 15:45 16:05 16:45 16:55 17:05 17:45 17:55 18:05 18:45 19:05 19:45 20:25 21:25 22:25   23:15
15,9 15,9 .. Szentendre, Római kőtár   05:07 05:27   05:47   06:07 06:47 07:07 07:47 08:07 08:47 09:07 09:47   10:07 10:47 10:47 11:07 12:07 13:07 13:17 13:47 13:47 14:07   14:47 14:47 15:07 15:47 16:07 16:47 16:57 17:07 17:47 17:57 18:07 18:47 19:07 19:47 20:27 21:27 22:27   23:17
16,4 16,4 .. Szentendre, Bükkös patak   05:09 05:29   05:49   06:09 06:49 07:09 07:49 08:09 08:49 09:09 09:49   10:09 10:49 10:49 11:09 12:09 13:09 13:19 13:49 13:49 14:09   14:49 14:49 15:09 15:49 16:09 16:49 16:59 17:09 17:49 17:59 18:09 18:49 19:09 19:49 20:29 21:29 22:29   23:19
16,8 16,8 .. Szentendre, Izbégi elág.   05:11 05:31   05:51   06:11 06:51 07:11 07:51 08:11 08:51 09:11 09:51   10:11 10:51 10:51 11:11 12:11 13:11 13:21 13:51 13:51 14:11   14:51 14:51 15:11 15:51 16:11 16:51 17:01 17:11 17:51 18:01 18:11 18:51 19:11 19:51 20:31 21:31 22:31   23:21
17,5 17,5 .. Szentendre, Pismány ABC   05:13 05:33   05:53   06:13 06:53 07:13 07:53 08:13 08:53 09:13 09:53   10:13 10:53 10:53 11:13 12:13 13:13 13:23 13:53 13:53 14:13   14:53 14:53 15:13 15:53 16:13 16:53 17:03 17:13 17:53 18:03 18:13 18:53 19:13 19:53 20:33 21:33 22:33   23:23
18,0 18,0 .. Szentendre, Danubius szálló   05:14 05:34   05:54   06:14 06:54 07:14 07:54 08:14 08:54 09:14 09:54   10:14 10:54 10:54 11:14 12:14 13:14 13:24 13:54 13:54 14:14   14:54 14:54 15:14 15:54 16:14 16:54 17:04 17:14 17:54 18:04 18:14 18:54 19:14 19:54 20:34 21:34 22:34   23:24
18,5 18,5 .. Szentendre, Papszigeti bej. út   05:15 05:35   05:55   06:15 06:55 07:15 07:55 08:15 08:55 09:15 09:55   10:15 10:55 10:55 11:15 12:15 13:15 13:25 13:55 13:55 14:15   14:55 14:55 15:15 15:55 16:15 16:55 17:05 17:15 17:55 18:05 18:15 18:55 19:15 19:55 20:35 21:35 22:35   23:25
19,0 19,0 .. Szentendre, Horgony u.   05:16 05:36   05:56   06:16 06:56 07:16 07:56 08:16 08:56 09:16 09:56   10:16 10:56 10:56 11:16 12:16 13:16 13:26 13:56 13:56 14:16   14:56 14:56 15:16 15:56 16:16 16:56 17:06 17:16 17:56 18:06 18:16 18:56 19:16 19:56 20:36 21:36 22:36   23:26
19,5 19,5 .. Szentendre, Barackvirág u.   05:17 05:37   05:57   06:17 06:57 07:17 07:57 08:17 08:57 09:17 09:57   10:17 10:57 10:57 11:17 12:17 13:17 13:27 13:57 13:57 14:17   14:57 14:57 15:17 15:57 16:17 16:57 17:07 17:17 17:57 18:07 18:17 18:57 19:17 19:57 20:37 21:37 22:37   23:27
19,9 19,9 .. Szentendre, szigetmonostori rév   05:18 05:38   05:58   06:18 06:58 07:18 07:58 08:18 08:58 09:18 09:58   10:18 10:58 10:58 11:18 12:18 13:18 13:28 13:58 13:58 14:18   14:58 14:58 15:18 15:58 16:18 16:58 17:08 17:18 17:58 18:08 18:18 18:58 19:18 19:58 20:38 21:38 22:38   23:28
20,3 20,3 .. Leányfalu, Akácos út   05:19 05:39   05:59   06:19 06:59 07:19 07:59 08:19 08:59 09:19 09:59   10:19 10:59 10:59 11:19 12:19 13:19 13:29 13:59 13:59 14:19   14:59 14:59 15:19 15:59 16:19 16:59 17:09 17:19 17:59 18:09 18:19 18:59 19:19 19:59 20:39 21:39 22:39   23:29
21,1 21,1 .. Leányfalu, Boldogtanyai út   05:20 05:40   06:00   06:20 07:00 07:20 08:00 08:20 09:00 09:20 10:00   10:20 11:00 11:00 11:20 12:20 13:20 13:30 14:00 14:00 14:20   15:00 15:00 15:20 16:00 16:20 17:00 17:10 17:20 18:00 18:10 18:20 19:00 19:20 20:00 20:40 21:40 22:40   23:30
22,0 22,0 .. Leányfalu, Erkel F. u.   05:22 05:42   06:02   06:22 07:02 07:22 08:02 08:22 09:02 09:22 10:02   10:22 11:02 11:02 11:22 12:22 13:22 13:32 14:02 14:02 14:22   15:02 15:02 15:22 16:02 16:22 17:02 17:12 17:22 18:02 18:12 18:22 19:02 19:22 20:02 20:42 21:42 22:42   23:32
22,7 22,7 .. Leányfalu, pócsmegyeri rév   05:23 05:43   06:03   06:23 07:03 07:23 08:03 08:23 09:03 09:23 10:03   10:23 11:03 11:03 11:23 12:23 13:23 13:33 14:03 14:03 14:23   15:03 15:03 15:23 16:03 16:23 17:03 17:13 17:23 18:03 18:13 18:23 19:03 19:23 20:03 20:43 21:43 22:43   23:33
23,5 23,5 .. Leányfalu, Alszeghy K. tér   05:25 05:45   06:05   06:25 07:05 07:25 08:05 08:25 09:05 09:25 10:05   10:25 11:05 11:05 11:25 12:25 13:25 13:35 14:05 14:05 14:25   15:05 15:05 15:25 16:05 16:25 17:05 17:15 17:25 18:05 18:15 18:25 19:05 19:25 20:05 20:45 21:45 22:45   23:35
24,1 24,1 .. Leányfalu, Seres u.   05:26 05:46   06:06   06:26 07:06 07:26 08:06 08:26 09:06 09:26 10:06   10:26 11:06 11:06 11:26 12:26 13:26 13:36 14:06 14:06 14:26   15:06 15:06 15:26 16:06 16:26 17:06 17:16 17:26 18:06 18:16 18:26 19:06 19:26 20:06 20:46 21:46 22:46   23:36
24,8 24,8 .. Leányfalu, Tavasz u.   05:27 05:47   06:07   06:27 07:07 07:27 08:07 08:27 09:07 09:27 10:07   10:27 11:07 11:07 11:27 12:27 13:27 13:37 14:07 14:07 14:27   15:07 15:07 15:27 16:07 16:27 17:07 17:17 17:27 18:07 18:17 18:27 19:07 19:27 20:07 20:47 21:47 22:47   23:37
25,4 25,4 .. Tahitótfalu, Újtelep   05:28 05:48   06:08   06:28 07:08 07:28 08:08 08:28 09:08 09:28 10:08   10:28 11:08 11:08 11:28 12:28 13:28 13:38 14:08 14:08 14:28   15:08 15:08 15:28 16:08 16:28 17:08 17:18 17:28 18:08 18:18 18:28 19:08 19:28 20:08 20:48 21:48 22:48   23:38
26,0 26,0 .. Tahitótfalu, MTA üdülő   05:29 05:49   06:09   06:29 07:09 07:29 08:09 08:29 09:09 09:29 10:09   10:29 11:09 11:09 11:29 12:29 13:29 13:39 14:09 14:09 14:29   15:09 15:09 15:29 16:09 16:29 17:09 17:19 17:29 18:09 18:19 18:29 19:09 19:29 20:09 20:49 21:49 22:49   23:39
26,6 26,6 0,0 Tahitótfalu, Hídfő   05:30 05:50   06:10   06:30 07:10 07:30 08:10 08:30 09:10 09:30 10:10   10:30 11:10 11:10 11:30 12:30 13:30 13:40 14:10 14:10 14:30   15:10 15:10 15:30 16:10 16:30 17:10 17:20 17:30 18:10 18:20 18:30 19:10 19:30 20:10 20:50 21:50 22:50   23:40
S S 1,4 Tahitótfalu, Hősök tere   S S   S   S S S S S S S S   S S S S S S S S S S   S S S S S S 17:23 S S 18:23 S S S S S 21:53 22:53   23:43
26,6 26,6 0,0 Tahitótfalu, Hídfő   05:30 05:50   06:10   06:30 07:10 07:30 08:10 08:30 09:10 09:30 10:10   10:30 11:10 11:10 11:30 12:30 13:30 13:40 14:10 14:10 14:30   15:10 15:10 15:30 16:10 16:30 17:10 | 17:30 18:10 | 18:30 19:10 19:30 20:10 20:50 | |   |
27,4 27,4 .. Tahitótfalu, Gesztenye sor   05:32 05:52   06:12   06:32 07:12 07:32 08:12 08:32 09:12 09:32 10:12   10:32 11:12 11:12 11:32 12:32 13:32 13:42 14:12 14:12 14:32   15:12 15:12 15:32 16:12 16:32 17:12 17:25 17:32 18:12 18:25 18:32 19:12 19:32 20:12 20:52 21:55 22:55   23:45
28,3 28,3 .. Tahitótfalu, FŐKERT   05:33 05:53   06:13   06:33 07:13 07:33 08:13 08:33 09:13 09:33 10:13   10:33 11:13 11:13 11:33 12:33 13:33 13:43 14:13 14:13 14:33   15:13 15:13 15:33 16:13 16:33 17:13 17:26 17:33 18:13 18:26 18:33 19:13 19:33 20:13 20:53 21:56 22:56   23:46
29,3 29,3 .. Váradok   05:35 05:55   06:15   06:35 07:15 07:35 08:15 08:35 09:15 09:35 10:15   10:35 11:15 11:15 11:35 12:35 13:35 13:45 14:15 14:15 14:35   15:15 15:15 15:35 16:15 16:35 17:15 17:28 17:35 18:15 18:28 18:35 19:15 19:35 20:15 20:55 21:58 22:58   23:48
31,7 31,7 .. Dunabogdány, Kőbánya   05:38 05:58   06:18   06:38 07:18 07:38 08:18 08:38 09:18 09:38 10:18   10:38 11:18 11:18 11:38 12:38 13:38 13:48 14:18 14:18 14:38   15:18 15:18 15:38 16:18 16:38 17:18 17:31 17:38 18:18 18:31 18:38 19:18 19:38 20:18 20:58 22:01 23:01   23:51
32,2 32,2 .. Dunabogdány, kh.   05:39 05:59   06:19   06:39 07:19 07:39 08:19 08:39 09:19 09:39 10:19   10:39 11:19 11:19 11:39 12:39 13:39 13:49 14:19 14:19 14:39   15:19 15:19 15:39 16:19 16:39 17:19 17:32 17:39 18:19 18:32 18:39 19:19 19:39 20:19 20:59 22:02 23:02   23:52
32,7 32,7 .. Dunabogdány, patak   05:40 06:00   06:20   06:40   07:40 08:20 08:40 09:20 09:40 10:20   10:40 11:20 11:20 11:40 12:40 13:40 13:50 14:20 14:20 14:40   15:20 15:20 15:40 16:20 16:40 17:20   17:40 18:20   18:40   19:40   21:00 22:03 23:03   23:53
33,2 33,2 .. Dunabogdány, Gyermeküdülő   05:41 06:01   06:21   06:41   07:41 08:21 08:41 09:21 09:41 10:21   10:41 11:21 11:21 11:41 12:41 13:41 13:51 14:21 14:21 14:41   15:21 15:21 15:41 16:21 16:41 17:21   17:41 18:21   18:41   19:41   21:01 22:04 23:04   23:54
33,9 33,9 .. Dunabogdány, Kőkereszt dűlő   05:42 06:02   06:22   06:42   07:42 08:22 08:42 09:22 09:42 10:22   10:42 11:22 11:22 11:42 12:42 13:42 13:52 14:22 14:22 14:42   15:22 15:22 15:42 16:22 16:42 17:22   17:42 18:22   18:42   19:42   21:02 22:05 23:05   23:55
34,6 34,6 .. Visegrád-Szentgyörgypuszta   05:43 06:03   06:23   06:43   07:43 08:23 08:43 09:23 09:43 10:23   10:43 11:23 11:23 11:43 12:43 13:43 13:53 14:23 14:23 14:43   15:23 15:23 15:43 16:23 16:43 17:23   17:43 18:23   18:43   19:43   21:03 22:06 23:06   23:56
35,3 35,3 .. Visegrád, Szociálisotthon   05:44 06:04   06:24   06:44   07:44 08:24 08:44 09:24 09:44 10:24   10:44 11:24 11:24 11:44 12:44 13:44 13:54 14:24 14:24 14:44   15:24 15:24 15:44 16:24 16:44 17:24   17:44 18:24   18:44   19:44   21:04 22:07 23:07   23:57
36,5 36,5 .. Visegrád, Várkert   05:46 06:06   06:26   06:46   07:46 08:26 08:46 09:26 09:46 10:26   10:46 11:26 11:26 11:46 12:46 13:46 13:56 14:26 14:26 14:46   15:26 15:26 15:46 16:26 16:46 17:26   17:46 18:26   18:46   19:46   21:06 22:09 23:09   23:59
37,7 37,7 .. Visegrád, Hajóállomás   05:48 06:08   06:28   06:48   07:48 08:28 08:48 09:28 09:48 10:28   10:48 11:28 11:28 11:48 12:48 13:48 13:58 14:28 14:28 14:48   15:28 15:28 15:48 16:28 16:48 17:28   17:48 18:28   18:48   19:48   21:08 22:11 23:11   00:01
38,1 38,1 .. Visegrád, Királyi Palota   05:49 06:09   06:29   06:49   07:49 08:29 08:49 09:29 09:49 10:29   10:49 11:29 11:29 11:49 12:49 13:49 13:59 14:29 14:29 14:49   15:29 15:29 15:49 16:29 16:49 17:29   17:49 18:29   18:49   19:49   21:09 22:12 23:12   00:02
38,7 38,7 .. Visegrád, nagymarosi rév 04:45 05:50 06:10   06:30   06:50   07:50 08:30 08:50 09:30 09:50 10:30 10:35 10:50 11:30 11:30 11:50 12:50 13:50 14:00 14:30 14:30 14:50 15:00 15:30 15:30 15:50 16:30 16:50 17:30   17:50 18:30   18:50   19:50   21:10 22:13 23:13 23:13 00:03
S 40,0 .. Visegrád, Mátyás Király u. 59. S S S   S   S   S S S 09:33 S S 10:38 S 11:33 S S S S S S S S S S 15:33 S S S 17:33   S S   S   S   S S S S S
S 43,8 .. Visegrád, Fellegvár S S S   S   S   S S S 09:41 S S 10:46 S 11:41 S S S S S S S S S S 15:41 S S S 17:41   S S   S   S   S S S S S
S 44,4 .. Visegrád, bobpálya S S S   S   S   S S S 09:43 S S 10:48 S 11:43 S S S S S S S S S S 15:43 S S S 17:43   S S   S   S   S S S S S
S 45,9 .. Visegrád, Jurta tábor S S S   S   S   S S S 09:46 S S 10:51 S 11:46 S S S S S S S S S S 15:46 S S S 17:46   S S   S   S   S S S S S
S 46,7 .. Visegrád, Kis-Villám aut. ford. S S S   S   S   S S S 09:49 S S 10:54 S 11:49 S S S S S S S S S S 15:49 S S S 17:49   S S   S   S   S S S S S
39,6 .. .. Visegrád, Újtelep 04:46 05:52 06:12   06:32   06:52   07:52 08:32 08:52   09:52 10:32   10:52   11:32 11:52 12:52 13:52 14:02 14:32 14:32 14:52 15:02 15:32   15:52 16:32 16:52     17:52 18:32   18:52   19:52   21:12 22:15 23:15 23:15 00:05
40,1 .. .. Visegrád, Kőbánya 04:47 05:53 06:13       06:53   07:53   08:53   09:53 10:33   10:53   11:33 11:53 12:53 13:53   14:33   14:53 15:03     15:53   16:53     17:53     18:53   19:53   21:13 22:16   23:16 00:06
41,5 .. .. Visegrád, Lepencefürdő 04:49 05:55 06:15       06:55   07:55   08:55   09:55 10:35   10:55   11:35 11:55 12:55 13:55   14:35   14:55 15:05     15:55   16:55     17:55     18:55   19:55   21:15 22:18   23:18 00:08
42,3 .. .. Visegrád, Gizellatelep kórház 04:50 05:56 06:16       06:56   07:56   08:56   09:56 10:36   10:56   11:36 11:56 12:56 13:56   14:36   14:56 15:06     15:56   16:56     17:56     18:56   19:56   21:16 22:19   23:19 00:09
43,3 .. .. Visegrád, Diós 04:52 05:58 06:18       06:58   07:58   08:58   09:58 10:38   10:58   11:38 11:58 12:58 13:58   14:38   14:58 15:08     15:58   16:58     17:58     18:58   19:58   21:17 22:20   23:20 00:10
44,5 .. .. Dömös, Hajóállomás 04:54 06:00 06:20       07:00   08:00   09:00   10:00 10:40   11:00   11:40 12:00 13:00 14:00   14:40   15:00 15:10     16:00   17:00     18:00     19:00   20:00   21:19 22:22   23:22 00:12
45,2 .. .. Dömös, templom 04:55 06:01 06:21 06:31   06:56 07:01   08:01   09:01   10:01 10:41   11:01   11:41 12:01 13:01 14:01   14:41   15:01 15:11     16:01   17:01     18:01     19:01   20:01   21:20 22:23   23:23 00:13
46,2 .. .. Dömös, felső 04:57 06:03 06:23 06:33   06:58 07:03   08:03   09:03   10:03 10:43   11:03   11:43 12:03 13:03 14:03   14:43   15:03 15:13     16:03   17:03     18:03     19:03   20:03   21:21 22:24   23:24 00:14
48,1 .. .. Pilismarót, alsó 04:59 06:06 06:26 06:36   07:01 07:06   08:06   09:06   10:06 10:46   11:06   11:46 12:06 13:06 14:06   14:46   15:06 15:16     16:06   17:06     18:06     19:06   20:06   21:23 22:26   23:26 00:16
48,7 .. .. Pilismarót, kh. 05:00 06:07 06:27 06:37   07:02 07:07   08:07   09:07   10:07 10:47   11:07   11:47 12:07 13:07 14:07   14:47   15:07 15:17     16:07   17:07     18:07     19:07   20:07   21:25 22:28   23:28 00:18
49,4 .. .. Pilismarót, Kis u. 05:02 06:09   06:39   07:04 07:09   08:09   09:09   10:09 10:49   11:09     12:09 13:09 14:09   14:49   15:09 15:19     16:09   17:09     18:09     19:09   20:09   21:27        
51,4 .. .. Szobi rév elág. 05:04 06:11   06:41   07:06 07:11   08:11   09:11   10:11 10:51   11:11     12:11 13:11 14:11   14:51   15:11 15:21     16:11   17:11     18:11     19:11   20:11   21:29        
52,3 .. .. Pilismarót, Basaharc 05:05 06:13   06:43   07:08 07:13   08:13   09:13   10:13 10:53   11:13     12:13 13:13 14:13   14:53   15:13 15:23     16:13   17:13     18:13     19:13   20:13   21:31        
55,3 .. .. Búbánatvölgye 05:09 06:17   06:47   07:12 07:17   08:17   09:17   10:17 10:57   11:17     12:17 13:17 14:17   14:57   15:17 15:27     16:17   17:17     18:17     19:17   20:17   21:35        
56,5 .. .. Esztergom, Szamárhegy 05:11 06:19   06:49   07:14 07:19   08:19   09:19   10:19 10:59   11:19     12:19 13:19 14:19   14:59   15:19 15:29     16:19   17:19     18:19     19:19   20:19   21:37        
57,4 .. .. Csenkei híd 05:12 06:21   06:51   07:16 07:21   08:21   09:21   10:21 11:01   11:21     12:21 13:21 14:21   15:01   15:21 15:31     16:21   17:21     18:21     19:21   20:21   21:38        
59,1 .. 0,0 Kettőspince, bej. út 05:15 06:24   06:54   07:19 07:24   08:24   09:24   10:24 11:04   11:24     12:24 13:24 14:24   15:04   15:24 15:34     16:24   17:24     18:24     19:24   20:24   21:40        
S .. 0,4 Kettőspince, aut. ford. S S   S   07:20 S   S   S   S S   S     S S S   S   S S     S   S     S     S   S   S        
59,1 .. 0,0 Kettőspince, bej. út 05:15 06:24   06:54   | 07:24   08:24   09:24   10:24 11:04   11:24     12:24 13:24 14:24   15:04   15:24 15:34     16:24   17:24     18:24     19:24   20:24   21:40        
60,0 .. .. Esztergom, Dobozi u. 05:16 06:26   06:56   07:23 07:26   08:26   09:26   10:26 11:06   11:26     12:26 13:26 14:26   15:06   15:26 15:36     16:26   17:26     18:26     19:26   20:26   21:42        
60,8 .. .. Esztergom, Béke tér 05:18 06:28   06:58   07:25 07:28   08:28   09:28   10:28 11:08   11:28     12:28 13:28 14:28   15:08   15:28 15:38     16:28   17:28     18:28     19:28   20:28   21:44        
61,7 .. .. Esztergom, Rákóczi tér 05:21 06:31   07:01   07:28 07:31   08:31   09:31   10:31 11:11   11:31     12:31 13:31 14:31   15:11   15:31 15:41     16:31   17:31     18:31     19:31   20:31   21:46        
62,1 .. .. Esztergom, Arany János u. 05:23 06:33   07:03   07:30 07:33   08:33   09:33   10:33 11:13   11:33     12:33 13:33 14:33   15:13   15:33 15:43     16:33   17:33     18:33     19:33   20:33   21:48        
63,0 .. .. Esztergom, Erzsébet királyné u. 05:25 06:35   07:05   07:32 07:35   08:35   09:35   10:35 11:15   11:35     12:35 13:35 14:35   15:15   15:35 15:45     16:35   17:35     18:35     19:35   20:35   21:50        
64,9 .. .. Esztergom, vasútállomás 05:30 06:40   07:10   07:37 07:40   08:40   09:40   10:40 11:20   11:40     12:40 13:40 14:40   15:20   15:40 15:50     16:40   17:40     18:40     19:40   20:40   21:55        
Esztergom 05:35 06:52   07:35   08:05 07:52   08:52   09:52   10:52 11:35   11:52     12:52 13:52 14:52   15:35   15:52 16:05     16:52   17:52     18:52     19:52   20:52   22:35        
Budapest-Nyugati 06:39 08:09   08:39   09:09 09:09   10:09   11:09   12:09 12:39   13:09     14:09 15:09 16:09   16:39   17:09 17:09     18:09   19:09     20:09     21:09   22:09   23:49        

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
Az átszállás biztosítása érdekében a 983 sz. járat Visegrád, nagymarosi rév megállóhelyen bevárja a 83 sz. járatot.
34 V. 01-től IX. 26-ig szabad- és munkaszüneti napokon
36 nyári dőszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
46 téli dőszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
2 XII. 24-én nem közlekedik
23 XII. 24-én csak Pilismarót, kh.-ig közlekedik
61 XII. 25-26-án és I. 1-jén csak Pilismarót, kh. és Esztergom, vasútállomás között közlekedik
7 XII. 24-25-26-án és I. 1-jén nem közlekedik

on school-days
on school-days
on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
Railway connection Railway connection
E Suburban passenger transport service
R Regional passenger transport service