Skip navigation
880-889

Budapest–Szentendre–Visegrád–Esztergom

Timetable valid from: 2019.12.15 - 2020.04.05
Classification: R R R R R R R R E R E E E E R E E E E E E R R R E R R R E R E E E E E E E R E R E E E E
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2903         880 3   61   2903   M     889 11 I     882 9 M     2903   I     880 13       low floor 884 15 M     880 17       low floor 882 21 M     880 23       883 25 36     880 27       low floor 880 29 A 7   low floor 883 129 36     880 31       883 133 36     889 33 46 2   880 35       low floor 880 37       low floor 880 51       882 41 M     low floor 880 39 M     low floor 882 45 36     880 43       882 49 M     883 55 36     2903   M     880 53       low floor 882 57 M     880 59       883 61 36     884 63 M     880 65   23   low floor 882 67 34     884 69 M     low floor 880 71   2   884 73 M     880 75   2   low floor 884 77 M     880 79   2   889 81   2   low floor 882 83   2   low floor 889 87   2  
0,0 0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel                  06:35   07:35 08:15 08:35 09:15   09:35 10:15 10:15 10:35 11:35 12:35       13:35       14:35   15:35 16:15 16:25 16:35 17:15 17:25 17:35   18:35   19:55 21:00 22:00 22:55
2,3 2,3 .. Budapest, Tungsram                 06:39   07:39 08:19 08:39 09:19   09:39 10:19 10:19 10:39 11:39 12:39       13:39       14:39   15:39 16:19 16:29 16:39 17:19 17:29 17:39   18:39   19:59 21:03 22:03 22:58
2,9 2,9 .. Budapest, Fóti út                 06:41   07:41 08:21 08:41 09:21   09:41 10:21 10:21 10:41 11:41 12:41       13:41       14:41   15:41 16:21 16:31 16:41 17:21 17:31 17:41   18:41   20:01 21:05 22:05 23:00
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                        
13,2 13,2 .. Szentendre, Papírgyár                 06:55   07:55 08:35 08:55 09:35   09:55 10:35 10:35 10:55 11:55 12:55       13:55       14:55   15:55 16:35 16:45 16:55 17:35 17:45 17:55   18:55   20:15 21:17 22:17 23:12
13,7 13,7 .. Szentendre, Egyetem                 06:56   07:56 08:36 08:56 09:36   09:56 10:36 10:36 10:56 11:56 12:56       13:56       14:56   15:56 16:36 16:46 16:56 17:36 17:46 17:56   18:56   20:16 21:18 22:18 23:13
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll.                 07:00   08:00 08:40 09:00 09:40   10:00 10:40 10:40 11:00 12:00 13:00       14:00       15:00   16:00 16:40 16:50 17:00 17:40 17:50 18:00   19:00   20:20 21:20 22:20 23:15
Budapest, Batthyány tér   04:18   04:38 04:58   05:18 05:58 06:18 06:48 07:16 07:58 08:18 08:58   09:18 09:58 09:58 10:18 11:18 12:18 12:18 12:58 12:58 13:18 13:53 13:58   14:13 14:53 15:13 15:58 15:58 16:13 16:58 16:58 17:13 17:58 18:13 18:58 19:38 20:38 21:38 22:28
Szentendre   04:58   05:18 05:38   05:58 06:38 06:58 07:38 07:59 08:38 08:59 09:38   09:58 10:38 10:38 10:58 11:58 12:58 12:58 13:38 13:38 13:58 14:38 14:38   15:02 15:38 16:02 16:38 16:38 17:02 17:38 17:38 18:02 18:38 18:58 19:38 20:18 21:18 22:18 23:08
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:05   05:25 05:45   06:05 06:45 07:05 07:45 08:05 08:45 09:05 09:45   10:05 10:45 10:45 11:05 12:05 13:05 13:15 13:45 13:45 14:05 14:45 14:45   15:05 15:45 16:05 16:45 16:55 17:05 17:45 17:55 18:05 18:45 19:05 19:45 20:25 21:25 22:25 23:15
15,9 15,9 .. Szentendre, Római kőtár   05:07   05:27 05:47   06:07 06:47 07:07 07:47 08:07 08:47 09:07 09:47   10:07 10:47 10:47 11:07 12:07 13:07 13:17 13:47 13:47 14:07 14:47 14:47   15:07 15:47 16:07 16:47 16:57 17:07 17:47 17:57 18:07 18:47 19:07 19:47 20:27 21:27 22:27 23:17
16,4 16,4 .. Szentendre, Bükkös patak   05:09   05:29 05:49   06:09 06:49 07:09 07:49 08:09 08:49 09:09 09:49   10:09 10:49 10:49 11:09 12:09 13:09 13:19 13:49 13:49 14:09 14:49 14:49   15:09 15:49 16:09 16:49 16:59 17:09 17:49 17:59 18:09 18:49 19:09 19:49 20:29 21:29 22:29 23:19
16,8 16,8 .. Szentendre, Izbégi elág.   05:11   05:31 05:51   06:11 06:51 07:11 07:51 08:11 08:51 09:11 09:51   10:11 10:51 10:51 11:11 12:11 13:11 13:21 13:51 13:51 14:11 14:51 14:51   15:11 15:51 16:11 16:51 17:01 17:11 17:51 18:01 18:11 18:51 19:11 19:51 20:31 21:31 22:31 23:21
17,5 17,5 .. Szentendre, Pismány ABC   05:13   05:33 05:53   06:13 06:53 07:13 07:53 08:13 08:53 09:13 09:53   10:13 10:53 10:53 11:13 12:13 13:13 13:23 13:53 13:53 14:13 14:53 14:53   15:13 15:53 16:13 16:53 17:03 17:13 17:53 18:03 18:13 18:53 19:13 19:53 20:33 21:33 22:33 23:23
18,0 18,0 .. Szentendre, Danubius szálló   05:14   05:34 05:54   06:14 06:54 07:14 07:54 08:14 08:54 09:14 09:54   10:14 10:54 10:54 11:14 12:14 13:14 13:24 13:54 13:54 14:14 14:54 14:54   15:14 15:54 16:14 16:54 17:04 17:14 17:54 18:04 18:14 18:54 19:14 19:54 20:34 21:34 22:34 23:24
18,5 18,5 .. Szentendre, Papszigeti bej. út   05:15   05:35 05:55   06:15 06:55 07:15 07:55 08:15 08:55 09:15 09:55   10:15 10:55 10:55 11:15 12:15 13:15 13:25 13:55 13:55 14:15 14:55 14:55   15:15 15:55 16:15 16:55 17:05 17:15 17:55 18:05 18:15 18:55 19:15 19:55 20:35 21:35 22:35 23:25
19,0 19,0 .. Szentendre, Horgony u.   05:16   05:36 05:56   06:16 06:56 07:16 07:56 08:16 08:56 09:16 09:56   10:16 10:56 10:56 11:16 12:16 13:16 13:26 13:56 13:56 14:16 14:56 14:56   15:16 15:56 16:16 16:56 17:06 17:16 17:56 18:06 18:16 18:56 19:16 19:56 20:36 21:36 22:36 23:26
19,5 19,5 .. Szentendre, Barackvirág u.   05:17   05:37 05:57   06:17 06:57 07:17 07:57 08:17 08:57 09:17 09:57   10:17 10:57 10:57 11:17 12:17 13:17 13:27 13:57 13:57 14:17 14:57 14:57   15:17 15:57 16:17 16:57 17:07 17:17 17:57 18:07 18:17 18:57 19:17 19:57 20:37 21:37 22:37 23:27
19,9 19,9 .. Szentendre, szigetmonostori rév   05:18   05:38 05:58   06:18 06:58 07:18 07:58 08:18 08:58 09:18 09:58   10:18 10:58 10:58 11:18 12:18 13:18 13:28 13:58 13:58 14:18 14:58 14:58   15:18 15:58 16:18 16:58 17:08 17:18 17:58 18:08 18:18 18:58 19:18 19:58 20:38 21:38 22:38 23:28
20,3 20,3 .. Leányfalu, Akácos út   05:19   05:39 05:59   06:19 06:59 07:19 07:59 08:19 08:59 09:19 09:59   10:19 10:59 10:59 11:19 12:19 13:19 13:29 13:59 13:59 14:19 14:59 14:59   15:19 15:59 16:19 16:59 17:09 17:19 17:59 18:09 18:19 18:59 19:19 19:59 20:39 21:39 22:39 23:29
21,1 21,1 .. Leányfalu, Boldogtanyai út   05:20   05:40 06:00   06:20 07:00 07:20 08:00 08:20 09:00 09:20 10:00   10:20 11:00 11:00 11:20 12:20 13:20 13:30 14:00 14:00 14:20 15:00 15:00   15:20 16:00 16:20 17:00 17:10 17:20 18:00 18:10 18:20 19:00 19:20 20:00 20:40 21:40 22:40 23:30
22,0 22,0 .. Leányfalu, Erkel F. u.   05:22   05:42 06:02   06:22 07:02 07:22 08:02 08:22 09:02 09:22 10:02   10:22 11:02 11:02 11:22 12:22 13:22 13:32 14:02 14:02 14:22 15:02 15:02   15:22 16:02 16:22 17:02 17:12 17:22 18:02 18:12 18:22 19:02 19:22 20:02 20:42 21:42 22:42 23:32
22,7 22,7 .. Leányfalu, pócsmegyeri rév   05:23   05:43 06:03   06:23 07:03 07:23 08:03 08:23 09:03 09:23 10:03   10:23 11:03 11:03 11:23 12:23 13:23 13:33 14:03 14:03 14:23 15:03 15:03   15:23 16:03 16:23 17:03 17:13 17:23 18:03 18:13 18:23 19:03 19:23 20:03 20:43 21:43 22:43 23:33
23,5 23,5 .. Leányfalu, Alszeghy K. tér   05:25   05:45 06:05   06:25 07:05 07:25 08:05 08:25 09:05 09:25 10:05   10:25 11:05 11:05 11:25 12:25 13:25 13:35 14:05 14:05 14:25 15:05 15:05   15:25 16:05 16:25 17:05 17:15 17:25 18:05 18:15 18:25 19:05 19:25 20:05 20:45 21:45 22:45 23:35
24,1 24,1 .. Leányfalu, Seres u.   05:26   05:46 06:06   06:26 07:06 07:26 08:06 08:26 09:06 09:26 10:06   10:26 11:06 11:06 11:26 12:26 13:26 13:36 14:06 14:06 14:26 15:06 15:06   15:26 16:06 16:26 17:06 17:16 17:26 18:06 18:16 18:26 19:06 19:26 20:06 20:46 21:46 22:46 23:36
24,8 24,8 .. Leányfalu, Tavasz u.   05:27   05:47 06:07   06:27 07:07 07:27 08:07 08:27 09:07 09:27 10:07   10:27 11:07 11:07 11:27 12:27 13:27 13:37 14:07 14:07 14:27 15:07 15:07   15:27 16:07 16:27 17:07 17:17 17:27 18:07 18:17 18:27 19:07 19:27 20:07 20:47 21:47 22:47 23:37
25,4 25,4 .. Tahitótfalu, Újtelep   05:28   05:48 06:08   06:28 07:08 07:28 08:08 08:28 09:08 09:28 10:08   10:28 11:08 11:08 11:28 12:28 13:28 13:38 14:08 14:08 14:28 15:08 15:08   15:28 16:08 16:28 17:08 17:18 17:28 18:08 18:18 18:28 19:08 19:28 20:08 20:48 21:48 22:48 23:38
26,0 26,0 .. Tahitótfalu, MTA üdülő   05:29   05:49 06:09   06:29 07:09 07:29 08:09 08:29 09:09 09:29 10:09   10:29 11:09 11:09 11:29 12:29 13:29 13:39 14:09 14:09 14:29 15:09 15:09   15:29 16:09 16:29 17:09 17:19 17:29 18:09 18:19 18:29 19:09 19:29 20:09 20:49 21:49 22:49 23:39
26,6 26,6 0,0 Tahitótfalu, Hídfő   05:30   05:50 06:10   06:30 07:10 07:30 08:10 08:30 09:10 09:30 10:10   10:30 11:10 11:10 11:30 12:30 13:30 13:40 14:10 14:10 14:30 15:10 15:10   15:30 16:10 16:30 17:10 17:20 17:30 18:10 18:20 18:30 19:10 19:30 20:10 20:50 21:50 22:50 23:40
S S 1,4 Tahitótfalu, Hősök tere   S   S S   S S S S S S S S   S S S S S S S S S S S S   S S S S 17:23 S S 18:23 S S S S S 21:53 22:53 23:43
26,6 26,6 0,0 Tahitótfalu, Hídfő   05:30   05:50 06:10   06:30 07:10 07:30 08:10 08:30 09:10 09:30 10:10   10:30 11:10 11:10 11:30 12:30 13:30 13:40 14:10 14:10 14:30 15:10 15:10   15:30 16:10 16:30 17:10 | 17:30 18:10 | 18:30 19:10 19:30 20:10 20:50 | | |
27,4 27,4 .. Tahitótfalu, Gesztenye sor   05:32   05:52 06:12   06:32 07:12 07:32 08:12 08:32 09:12 09:32 10:12   10:32 11:12 11:12 11:32 12:32 13:32 13:42 14:12 14:12 14:32 15:12 15:12   15:32 16:12 16:32 17:12 17:25 17:32 18:12 18:25 18:32 19:12 19:32 20:12 20:52 21:55 22:55 23:45
28,3 28,3 .. Tahitótfalu, FŐKERT   05:33   05:53 06:13   06:33 07:13 07:33 08:13 08:33 09:13 09:33 10:13   10:33 11:13 11:13 11:33 12:33 13:33 13:43 14:13 14:13 14:33 15:13 15:13   15:33 16:13 16:33 17:13 17:26 17:33 18:13 18:26 18:33 19:13 19:33 20:13 20:53 21:56 22:56 23:46
29,3 29,3 .. Váradok   05:35   05:55 06:15   06:35 07:15 07:35 08:15 08:35 09:15 09:35 10:15   10:35 11:15 11:15 11:35 12:35 13:35 13:45 14:15 14:15 14:35 15:15 15:15   15:35 16:15 16:35 17:15 17:28 17:35 18:15 18:28 18:35 19:15 19:35 20:15 20:55 21:58 22:58 23:48
31,7 31,7 .. Dunabogdány, Kőbánya   05:38   05:58 06:18   06:38 07:18 07:38 08:18 08:38 09:18 09:38 10:18   10:38 11:18 11:18 11:38 12:38 13:38 13:48 14:18 14:18 14:38 15:18 15:18   15:38 16:18 16:38 17:18 17:31 17:38 18:18 18:31 18:38 19:18 19:38 20:18 20:58 22:01 23:01 23:51
32,2 32,2 .. Dunabogdány, kh.   05:39   05:59 06:19   06:39 07:19 07:39 08:19 08:39 09:19 09:39 10:19   10:39 11:19 11:19 11:39 12:39 13:39 13:49 14:19 14:19 14:39 15:19 15:19   15:39 16:19 16:39 17:19 17:32 17:39 18:19 18:32 18:39 19:19 19:39 20:19 20:59 22:02 23:02 23:52
32,7 32,7 .. Dunabogdány, patak   05:40   06:00 06:20   06:40   07:40 08:20 08:40 09:20 09:40 10:20   10:40 11:20 11:20 11:40 12:40 13:40 13:50 14:20 14:20 14:40 15:20 15:20   15:40 16:20 16:40 17:20   17:40 18:20   18:40   19:40   21:00 22:03 23:03 23:53
33,2 33,2 .. Dunabogdány, Gyermeküdülő   05:41   06:01 06:21   06:41   07:41 08:21 08:41 09:21 09:41 10:21   10:41 11:21 11:21 11:41 12:41 13:41 13:51 14:21 14:21 14:41 15:21 15:21   15:41 16:21 16:41 17:21   17:41 18:21   18:41   19:41   21:01 22:04 23:04 23:54
33,9 33,9 .. Dunabogdány, Kőkereszt dűlő   05:42   06:02 06:22   06:42   07:42 08:22 08:42 09:22 09:42 10:22   10:42 11:22 11:22 11:42 12:42 13:42 13:52 14:22 14:22 14:42 15:22 15:22   15:42 16:22 16:42 17:22   17:42 18:22   18:42   19:42   21:02 22:05 23:05 23:55
34,6 34,6 .. Visegrád-Szentgyörgypuszta   05:43   06:03 06:23   06:43   07:43 08:23 08:43 09:23 09:43 10:23   10:43 11:23 11:23 11:43 12:43 13:43 13:53 14:23 14:23 14:43 15:23 15:23   15:43 16:23 16:43 17:23   17:43 18:23   18:43   19:43   21:03 22:06 23:06 23:56
35,3 35,3 .. Visegrád, Szociálisotthon   05:44   06:04 06:24   06:44   07:44 08:24 08:44 09:24 09:44 10:24   10:44 11:24 11:24 11:44 12:44 13:44 13:54 14:24 14:24 14:44 15:24 15:24   15:44 16:24 16:44 17:24   17:44 18:24   18:44   19:44   21:04 22:07 23:07 23:57
36,5 36,5 .. Visegrád, Várkert   05:46   06:06 06:26   06:46   07:46 08:26 08:46 09:26 09:46 10:26   10:46 11:26 11:26 11:46 12:46 13:46 13:56 14:26 14:26 14:46 15:26 15:26   15:46 16:26 16:46 17:26   17:46 18:26   18:46   19:46   21:06 22:09 23:09 23:59
37,7 37,7 .. Visegrád, Hajóállomás   05:48   06:08 06:28   06:48   07:48 08:28 08:48 09:28 09:48 10:28   10:48 11:28 11:28 11:48 12:48 13:48 13:58 14:28 14:28 14:48 15:28 15:28   15:48 16:28 16:48 17:28   17:48 18:28   18:48   19:48   21:08 22:11 23:11 00:01
38,1 38,1 .. Visegrád, Királyi Palota   05:49   06:09 06:29   06:49   07:49 08:29 08:49 09:29 09:49 10:29   10:49 11:29 11:29 11:49 12:49 13:49 13:59 14:29 14:29 14:49 15:29 15:29   15:49 16:29 16:49 17:29   17:49 18:29   18:49   19:49   21:09 22:12 23:12 00:02
38,7 38,7 .. Visegrád, nagymarosi rév 04:47 05:50   06:10 06:30   06:50   07:50 08:30 08:50 09:30 09:50 10:30 10:35 10:50 11:30 11:30 11:50 12:50 13:50 14:00 14:30 14:30 14:50 15:30 15:30 15:30 15:50 16:30 16:50 17:30   17:50 18:30   18:50   19:50   21:10 22:13 23:13 00:03
S 40,0 .. Visegrád, Mátyás Király u. 59. S S   S S   S   S S S 09:33 S S 10:38 S 11:33 S S S S S S S S S 15:33 S S S S 17:33   S S   S   S   S S S S
S 43,8 .. Visegrád, Fellegvár S S   S S   S   S S S 09:41 S S 10:46 S 11:41 S S S S S S S S S 15:41 S S S S 17:41   S S   S   S   S S S S
S 44,4 .. Visegrád, bobpálya S S   S S   S   S S S 09:43 S S 10:48 S 11:43 S S S S S S S S S 15:43 S S S S 17:43   S S   S   S   S S S S
S 45,9 .. Visegrád, Jurta tábor S S   S S   S   S S S 09:46 S S 10:51 S 11:46 S S S S S S S S S 15:46 S S S S 17:46   S S   S   S   S S S S
S 46,7 .. Visegrád, Kis-Villám aut. ford. S S   S S   S   S S S 09:49 S S 10:54 S 11:49 S S S S S S S S S 15:49 S S S S 17:49   S S   S   S   S S S S
39,6 .. .. Visegrád, Újtelep 04:48 05:52   06:12 06:32   06:52   07:52 08:32 08:52   09:52 10:32   10:52   11:32 11:52 12:52 13:52 14:02 14:32 14:32 14:52 15:32   15:31 15:52 16:32 16:52     17:52 18:32   18:52   19:52   21:12 22:15 23:15 00:05
40,1 .. .. Visegrád, Kőbánya 04:49 05:53   06:13     06:53   07:53   08:53   09:53 10:33   10:53   11:33 11:53 12:53 13:53   14:33   14:53     15:32 15:53   16:53     17:53     18:53   19:53   21:13 22:16   00:06
41,5 .. .. Visegrád, Lepencefürdő 04:51 05:55   06:15     06:55   07:55   08:55   09:55 10:35   10:55   11:35 11:55 12:55 13:55   14:35   14:55     15:34 15:55   16:55     17:55     18:55   19:55   21:15 22:18   00:08
42,3 .. .. Visegrád, Gizellatelep kórház 04:52 05:56   06:16     06:56   07:56   08:56   09:56 10:36   10:56   11:36 11:56 12:56 13:56   14:36   14:56     15:35 15:56   16:56     17:56     18:56   19:56   21:16 22:19   00:09
43,3 .. .. Visegrád, Diós 04:53 05:58   06:18     06:58   07:58   08:58   09:58 10:38   10:58   11:38 11:58 12:58 13:58   14:38   14:58     15:36 15:58   16:58     17:58     18:58   19:58   21:17 22:20   00:10
44,5 .. .. Dömös, Hajóállomás 04:55 06:00   06:20     07:00   08:00   09:00   10:00 10:40   11:00   11:40 12:00 13:00 14:00   14:40   15:00     15:38 16:00   17:00     18:00     19:00   20:00   21:19 22:22   00:12
45,2 .. .. Dömös, templom 04:56 06:01 06:30 06:21   06:55 07:01   08:01   09:01   10:01 10:41   11:01   11:41 12:01 13:01 14:01   14:41   15:01     15:39 16:01   17:01     18:01     19:01   20:01   21:20 22:23   00:13
46,2 .. .. Dömös, felső 04:57 06:03 06:31 06:23   06:56 07:03   08:03   09:03   10:03 10:43   11:03   11:43 12:03 13:03 14:03   14:43   15:03     15:40 16:03   17:03     18:03     19:03   20:03   21:21 22:24   00:14
48,1 .. .. Pilismarót, alsó 05:00 06:06 06:34 06:26   06:59 07:06   08:06   09:06   10:06 10:46   11:06   11:46 12:06 13:06 14:06   14:46   15:06     15:43 16:06   17:06     18:06     19:06   20:06   21:23 22:26   00:16
48,7 .. .. Pilismarót, kh. 05:01 06:07 06:35 06:27   07:00 07:07   08:07   09:07   10:07 10:47   11:07   11:47 12:07 13:07 14:07   14:47   15:07     15:44 16:07   17:07     18:07     19:07   20:07   21:25 22:28   00:18
49,4 .. .. Pilismarót, Kis u. 05:02 06:09 06:36     07:01 07:09   08:09   09:09   10:09 10:49   11:09     12:09 13:09 14:09   14:49   15:09     15:45 16:09   17:09     18:09     19:09   20:09   21:27      
51,4 .. .. Szobi rév elág. 05:05 06:11 06:39     07:04 07:11   08:11   09:11   10:11 10:51   11:11     12:11 13:11 14:11   14:51   15:11     15:48 16:11   17:11     18:11     19:11   20:11   21:29      
52,3 .. .. Pilismarót, Basaharc 05:06 06:13 06:40     07:05 07:13   08:13   09:13   10:13 10:53   11:13     12:13 13:13 14:13   14:53   15:13     15:49 16:13   17:13     18:13     19:13   20:13   21:31      
55,3 .. .. Búbánatvölgye 05:11 06:18 06:45     07:10 07:18   08:18   09:18   10:18 10:58   11:18     12:18 13:18 14:18   14:58   15:18     15:54 16:18   17:18     18:18     19:18   20:18   21:36      
56,5 .. .. Esztergom, Szamárhegy 05:13 06:20 06:47     07:12 07:20   08:20   09:20   10:20 11:00   11:20     12:20 13:20 14:20   15:00   15:20     15:56 16:20   17:20     18:20     19:20   20:20   21:38      
57,4 .. .. Csenkei híd 05:15 06:22 06:49     07:14 07:22   08:22   09:22   10:22 11:02   11:22     12:22 13:22 14:22   15:02   15:22     15:58 16:22   17:22     18:22     19:22   20:22   21:39      
59,1 .. 0,0 Kettőspince, bej. út 05:17 06:25 06:51     07:16 07:25   08:25   09:25   10:25 11:05   11:25     12:25 13:25 14:25   15:05   15:25     16:00 16:25   17:25     18:25     19:25   20:25   21:41      
S .. 0,4 Kettőspince, aut. ford. S S S     07:17 S   S   S   S S   S     S S S   S   S     S S   S     S     S   S   S      
59,1 .. 0,0 Kettőspince, bej. út 05:17 06:25 06:51     | 07:25   08:25   09:25   10:25 11:05   11:25     12:25 13:25 14:25   15:05   15:25     16:00 16:25   17:25     18:25     19:25   20:25   21:41      
60,0 .. .. Esztergom, Dobozi u. 05:18 06:27 06:52     07:19 07:27   08:27   09:27   10:27 11:07   11:27     12:27 13:27 14:27   15:07   15:27     16:01 16:27   17:27     18:27     19:27   20:27   21:43      
60,8 .. .. Esztergom, Béke tér 05:20 06:29 06:54     07:21 07:29   08:29   09:29   10:29 11:09   11:29     12:29 13:29 14:29   15:09   15:29     16:03 16:29   17:29     18:29     19:29   20:29   21:45      
61,7 .. .. Esztergom, Rákóczi tér 05:22 06:31 06:56     07:23 07:31   08:31   09:31   10:31 11:11   11:31     12:31 13:31 14:31   15:11   15:31     16:05 16:31   17:31     18:31     19:31   20:31   21:47      
62,6 .. .. Esztergom, Eszperantó utca 05:23 06:33 06:57     07:24 07:33   08:33   09:33   10:33 11:13   11:33     12:33 13:33 14:33   15:13   15:33     16:06 16:33   17:33     18:33     19:33   20:33   21:49      
63,4 .. .. Esztergom, aut. áll. 05:24 06:35 06:58     07:25 07:35   08:35   09:35   10:35 11:15   11:35     12:35 13:35 14:35   15:15   15:35     16:07 16:35   17:35     18:35     19:35   20:35   21:50      

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
34 V. 1-től IX. 27-ig szabad- és munkaszüneti napokon
36 nyári időszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
46 téli időszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
2 XII. 24-én nem közlekedik
23 XII. 24-én csak Pilismarót, kh.-ig közlekedik
61 XII. 25-26-án és I. 1-jén csak Pilismarót, kh. és Esztergom, vasútállomás között közlekedik
7 XII. 24-25-26-27-28-29-én és I. 1-jén nem közlekedik

on work-days
on work-days
on school-days
on school-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
E Suburban passenger transport service
R Regional passenger transport service