Skip navigation
880-889

Budapest–Szentendre–Visegrád–Esztergom

Timetable valid from: 2020.10.05 -
Classification: R R R R R R R R E R E E E E R E E E E E E R R R E R R R E R E E E E E E E R E R E E E R E
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 901         3         11   I     903   M     9   M     905   I     13         low floor 15   M     17         low floor 21   M     23         25   36     27         low floor 29   A     low floor 129   36     31         133   36     33   46     35         low floor 37         low floor 51         41   M     low floor 39   M     low floor 45   36     43         907   M     49   M     55   36     53         low floor 57   M     59         61   36     63   M     65         low floor 67   34     69   M     low floor 71         73   M     75         low floor 77   M     79         81         low floor 83         low floor 983         87        
0,0 0,0 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel                  06:35   07:35 08:15 08:35 09:15   09:35 10:15 10:15 10:35 11:35 12:35       13:35       14:35   15:35 16:15 16:25 16:35 17:15 17:25 17:35   18:35   19:55 21:00 22:00   22:55
2,3 2,3 .. Budapest, Tungsram                 06:39   07:39 08:19 08:39 09:19   09:39 10:19 10:19 10:39 11:39 12:39       13:39       14:39   15:39 16:19 16:29 16:39 17:19 17:29 17:39   18:39   19:59 21:03 22:03   22:58
2,9 2,9 .. Budapest, Fóti út                 06:41   07:41 08:21 08:41 09:21   09:41 10:21 10:21 10:41 11:41 12:41       13:41       14:41   15:41 16:21 16:31 16:41 17:21 17:31 17:41   18:41   20:01 21:05 22:05   23:00
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                          
13,2 13,2 .. Szentendre, Papírgyár                 06:55   07:55 08:35 08:55 09:35   09:55 10:35 10:35 10:55 11:55 12:55       13:55       14:55   15:55 16:35 16:45 16:55 17:35 17:45 17:55   18:55   20:15 21:17 22:17   23:12
13,7 13,7 .. Szentendre, Egyetem                 06:56   07:56 08:36 08:56 09:36   09:56 10:36 10:36 10:56 11:56 12:56       13:56       14:56   15:56 16:36 16:46 16:56 17:36 17:46 17:56   18:56   20:16 21:18 22:18   23:13
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll.                 07:00   08:00 08:40 09:00 09:40   10:00 10:40 10:40 11:00 12:00 13:00       14:00       15:00   16:00 16:40 16:50 17:00 17:40 17:50 18:00   19:00   20:20 21:20 22:20   23:15
Budapest, Batthyány tér   04:18 04:38   04:58   05:18 05:58 06:18 06:48 07:17 07:58 08:18 08:58   09:18 09:58 09:58 10:18 11:18 12:18 12:18 12:58 12:58 13:18   13:53 13:58 14:13 14:53 15:13 15:58 15:58 16:13 16:58 16:58 17:13 17:58 18:13 18:58 19:38 20:38 21:38   22:28
Szentendre   04:57 05:17   05:37   05:57 06:37 06:57 07:37 07:58 08:37 08:58 09:37   09:57 10:37 10:37 10:57 11:57 12:57 12:57 13:37 13:37 13:57   14:37 14:37 15:01 15:37 16:01 16:37 16:37 17:01 17:37 17:37 17:57 18:37 18:57 19:37 20:17 21:17 22:17   23:07
15,0 15,0 .. Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:05 05:25   05:45   06:05 06:45 07:05 07:45 08:05 08:45 09:05 09:45   10:05 10:45 10:45 11:05 12:05 13:05 13:15 13:45 13:45 14:05   14:45 14:45 15:05 15:45 16:05 16:45 16:55 17:05 17:45 17:55 18:05 18:45 19:05 19:45 20:25 21:25 22:25   23:15
15,9 15,9 .. Szentendre, Római kőtár   05:07 05:27   05:47   06:07 06:47 07:07 07:47 08:07 08:47 09:07 09:47   10:07 10:47 10:47 11:07 12:07 13:07 13:17 13:47 13:47 14:07   14:47 14:47 15:07 15:47 16:07 16:47 16:57 17:07 17:47 17:57 18:07 18:47 19:07 19:47 20:27 21:27 22:27   23:17
16,4 16,4 .. Szentendre, Bükkös patak   05:09 05:29   05:49   06:09 06:49 07:09 07:49 08:09 08:49 09:09 09:49   10:09 10:49 10:49 11:09 12:09 13:09 13:19 13:49 13:49 14:09   14:49 14:49 15:09 15:49 16:09 16:49 16:59 17:09 17:49 17:59 18:09 18:49 19:09 19:49 20:29 21:29 22:29   23:19
16,8 16,8 .. Szentendre, Izbégi elág.   05:11 05:31   05:51   06:11 06:51 07:11 07:51 08:11 08:51 09:11 09:51   10:11 10:51 10:51 11:11 12:11 13:11 13:21 13:51 13:51 14:11   14:51 14:51 15:11 15:51 16:11 16:51 17:01 17:11 17:51 18:01 18:11 18:51 19:11 19:51 20:31 21:31 22:31   23:21
17,5 17,5 .. Szentendre, Pismány ABC   05:13 05:33   05:53   06:13 06:53 07:13 07:53 08:13 08:53 09:13 09:53   10:13 10:53 10:53 11:13 12:13 13:13 13:23 13:53 13:53 14:13   14:53 14:53 15:13 15:53 16:13 16:53 17:03 17:13 17:53 18:03 18:13 18:53 19:13 19:53 20:33 21:33 22:33   23:23
18,0 18,0 .. Szentendre, Danubius szálló   05:14 05:34   05:54   06:14 06:54 07:14 07:54 08:14 08:54 09:14 09:54   10:14 10:54 10:54 11:14 12:14 13:14 13:24 13:54 13:54 14:14   14:54 14:54 15:14 15:54 16:14 16:54 17:04 17:14 17:54 18:04 18:14 18:54 19:14 19:54 20:34 21:34 22:34   23:24
18,5 18,5 .. Szentendre, Papszigeti bej. út   05:15 05:35   05:55   06:15 06:55 07:15 07:55 08:15 08:55 09:15 09:55   10:15 10:55 10:55 11:15 12:15 13:15 13:25 13:55 13:55 14:15   14:55 14:55 15:15 15:55 16:15 16:55 17:05 17:15 17:55 18:05 18:15 18:55 19:15 19:55 20:35 21:35 22:35   23:25
19,0 19,0 .. Szentendre, Horgony u.   05:16 05:36   05:56   06:16 06:56 07:16 07:56 08:16 08:56 09:16 09:56   10:16 10:56 10:56 11:16 12:16 13:16 13:26 13:56 13:56 14:16   14:56 14:56 15:16 15:56 16:16 16:56 17:06 17:16 17:56 18:06 18:16 18:56 19:16 19:56 20:36 21:36 22:36   23:26
19,5 19,5 .. Szentendre, Barackvirág u.   05:17 05:37   05:57   06:17 06:57 07:17 07:57 08:17 08:57 09:17 09:57   10:17 10:57 10:57 11:17 12:17 13:17 13:27 13:57 13:57 14:17   14:57 14:57 15:17 15:57 16:17 16:57 17:07 17:17 17:57 18:07 18:17 18:57 19:17 19:57 20:37 21:37 22:37   23:27
19,9 19,9 .. Szentendre, szigetmonostori rév   05:18 05:38   05:58   06:18 06:58 07:18 07:58 08:18 08:58 09:18 09:58   10:18 10:58 10:58 11:18 12:18 13:18 13:28 13:58 13:58 14:18   14:58 14:58 15:18 15:58 16:18 16:58 17:08 17:18 17:58 18:08 18:18 18:58 19:18 19:58 20:38 21:38 22:38   23:28
20,3 20,3 .. Leányfalu, Akácos út   05:19 05:39   05:59   06:19 06:59 07:19 07:59 08:19 08:59 09:19 09:59   10:19 10:59 10:59 11:19 12:19 13:19 13:29 13:59 13:59 14:19   14:59 14:59 15:19 15:59 16:19 16:59 17:09 17:19 17:59 18:09 18:19 18:59 19:19 19:59 20:39 21:39 22:39   23:29
21,1 21,1 .. Leányfalu, Boldogtanyai út   05:20 05:40   06:00   06:20 07:00 07:20 08:00 08:20 09:00 09:20 10:00   10:20 11:00 11:00 11:20 12:20 13:20 13:30 14:00 14:00 14:20   15:00 15:00 15:20 16:00 16:20 17:00 17:10 17:20 18:00 18:10 18:20 19:00 19:20 20:00 20:40 21:40 22:40   23:30
22,0 22,0 .. Leányfalu, Erkel F. u.   05:22 05:42   06:02   06:22 07:02 07:22 08:02 08:22 09:02 09:22 10:02   10:22 11:02 11:02 11:22 12:22 13:22 13:32 14:02 14:02 14:22   15:02 15:02 15:22 16:02 16:22 17:02 17:12 17:22 18:02 18:12 18:22 19:02 19:22 20:02 20:42 21:42 22:42   23:32
22,7 22,7 .. Leányfalu, pócsmegyeri rév   05:23 05:43   06:03   06:23 07:03 07:23 08:03 08:23 09:03 09:23 10:03   10:23 11:03 11:03 11:23 12:23 13:23 13:33 14:03 14:03 14:23   15:03 15:03 15:23 16:03 16:23 17:03 17:13 17:23 18:03 18:13 18:23 19:03 19:23 20:03 20:43 21:43 22:43   23:33
23,5 23,5 .. Leányfalu, Alszeghy K. tér   05:25 05:45   06:05   06:25 07:05 07:25 08:05 08:25 09:05 09:25 10:05   10:25 11:05 11:05 11:25 12:25 13:25 13:35 14:05 14:05 14:25   15:05 15:05 15:25 16:05 16:25 17:05 17:15 17:25 18:05 18:15 18:25 19:05 19:25 20:05 20:45 21:45 22:45   23:35
24,1 24,1 .. Leányfalu, Seres u.   05:26 05:46   06:06   06:26 07:06 07:26 08:06 08:26 09:06 09:26 10:06   10:26 11:06 11:06 11:26 12:26 13:26 13:36 14:06 14:06 14:26   15:06 15:06 15:26 16:06 16:26 17:06 17:16 17:26 18:06 18:16 18:26 19:06 19:26 20:06 20:46 21:46 22:46   23:36
24,8 24,8 .. Leányfalu, Tavasz u.   05:27 05:47   06:07   06:27 07:07 07:27 08:07 08:27 09:07 09:27 10:07   10:27 11:07 11:07 11:27 12:27 13:27 13:37 14:07 14:07 14:27   15:07 15:07 15:27 16:07 16:27 17:07 17:17 17:27 18:07 18:17 18:27 19:07 19:27 20:07 20:47 21:47 22:47   23:37
25,4 25,4 .. Tahitótfalu, Újtelep   05:28 05:48   06:08   06:28 07:08 07:28 08:08 08:28 09:08 09:28 10:08   10:28 11:08 11:08 11:28 12:28 13:28 13:38 14:08 14:08 14:28   15:08 15:08 15:28 16:08 16:28 17:08 17:18 17:28 18:08 18:18 18:28 19:08 19:28 20:08 20:48 21:48 22:48   23:38
26,0 26,0 .. Tahitótfalu, MTA üdülő   05:29 05:49   06:09   06:29 07:09 07:29 08:09 08:29 09:09 09:29 10:09   10:29 11:09 11:09 11:29 12:29 13:29 13:39 14:09 14:09 14:29   15:09 15:09 15:29 16:09 16:29 17:09 17:19 17:29 18:09 18:19 18:29 19:09 19:29 20:09 20:49 21:49 22:49   23:39
26,6 26,6 0,0 Tahitótfalu, Hídfő   05:30 05:50   06:10   06:30 07:10 07:30 08:10 08:30 09:10 09:30 10:10   10:30 11:10 11:10 11:30 12:30 13:30 13:40 14:10 14:10 14:30   15:10 15:10 15:30 16:10 16:30 17:10 17:20 17:30 18:10 18:20 18:30 19:10 19:30 20:10 20:50 21:50 22:50   23:40
S S 1,4 Tahitótfalu, Hősök tere   S S   S   S S S S S S S S   S S S S S S S S S S   S S S S S S 17:23 S S 18:23 S S S S S 21:53 22:53   23:43
26,6 26,6 0,0 Tahitótfalu, Hídfő   05:30 05:50   06:10   06:30 07:10 07:30 08:10 08:30 09:10 09:30 10:10   10:30 11:10 11:10 11:30 12:30 13:30 13:40 14:10 14:10 14:30   15:10 15:10 15:30 16:10 16:30 17:10 | 17:30 18:10 | 18:30 19:10 19:30 20:10 20:50 | |   |
27,4 27,4 .. Tahitótfalu, Gesztenye sor   05:32 05:52   06:12   06:32 07:12 07:32 08:12 08:32 09:12 09:32 10:12   10:32 11:12 11:12 11:32 12:32 13:32 13:42 14:12 14:12 14:32   15:12 15:12 15:32 16:12 16:32 17:12 17:25 17:32 18:12 18:25 18:32 19:12 19:32 20:12 20:52 21:55 22:55   23:45
28,3 28,3 .. Tahitótfalu, FŐKERT   05:33 05:53   06:13   06:33 07:13 07:33 08:13 08:33 09:13 09:33 10:13   10:33 11:13 11:13 11:33 12:33 13:33 13:43 14:13 14:13 14:33   15:13 15:13 15:33 16:13 16:33 17:13 17:26 17:33 18:13 18:26 18:33 19:13 19:33 20:13 20:53 21:56 22:56   23:46
29,3 29,3 .. Váradok   05:35 05:55   06:15   06:35 07:15 07:35 08:15 08:35 09:15 09:35 10:15   10:35 11:15 11:15 11:35 12:35 13:35 13:45 14:15 14:15 14:35   15:15 15:15 15:35 16:15 16:35 17:15 17:28 17:35 18:15 18:28 18:35 19:15 19:35 20:15 20:55 21:58 22:58   23:48
31,7 31,7 .. Dunabogdány, Kőbánya   05:38 05:58   06:18   06:38 07:18 07:38 08:18 08:38 09:18 09:38 10:18   10:38 11:18 11:18 11:38 12:38 13:38 13:48 14:18 14:18 14:38   15:18 15:18 15:38 16:18 16:38 17:18 17:31 17:38 18:18 18:31 18:38 19:18 19:38 20:18 20:58 22:01 23:01   23:51
32,2 32,2 .. Dunabogdány, kh.   05:39 05:59   06:19   06:39 07:19 07:39 08:19 08:39 09:19 09:39 10:19   10:39 11:19 11:19 11:39 12:39 13:39 13:49 14:19 14:19 14:39   15:19 15:19 15:39 16:19 16:39 17:19 17:32 17:39 18:19 18:32 18:39 19:19 19:39 20:19 20:59 22:02 23:02   23:52
32,7 32,7 .. Dunabogdány, patak   05:40 06:00   06:20   06:40 o 07:40 08:20 08:40 09:20 09:40 10:20   10:40 11:20 11:20 11:40 12:40 13:40 13:50 14:20 14:20 14:40   15:20 15:20 15:40 16:20 16:40 17:20   17:40 18:20   18:40   19:40   21:00 22:03 23:03   23:53
33,2 33,2 .. Dunabogdány, Gyermeküdülő   05:41 06:01   06:21   06:41   07:41 08:21 08:41 09:21 09:41 10:21   10:41 11:21 11:21 11:41 12:41 13:41 13:51 14:21 14:21 14:41   15:21 15:21 15:41 16:21 16:41 17:21   17:41 18:21   18:41   19:41   21:01 22:04 23:04   23:54
33,9 33,9 .. Dunabogdány, Kőkereszt dűlő   05:42 06:02   06:22   06:42   07:42 08:22 08:42 09:22 09:42 10:22   10:42 11:22 11:22 11:42 12:42 13:42 13:52 14:22 14:22 14:42   15:22 15:22 15:42 16:22 16:42 17:22   17:42 18:22   18:42   19:42   21:02 22:05 23:05   23:55
34,6 34,6 .. Visegrád-Szentgyörgypuszta   05:43 06:03   06:23   06:43   07:43 08:23 08:43 09:23 09:43 10:23   10:43 11:23 11:23 11:43 12:43 13:43 13:53 14:23 14:23 14:43   15:23 15:23 15:43 16:23 16:43 17:23   17:43 18:23   18:43   19:43   21:03 22:06 23:06   23:56
35,3 35,3 .. Visegrád, Szociálisotthon   05:44 06:04   06:24   06:44   07:44 08:24 08:44 09:24 09:44 10:24   10:44 11:24 11:24 11:44 12:44 13:44 13:54 14:24 14:24 14:44   15:24 15:24 15:44 16:24 16:44 17:24   17:44 18:24   18:44   19:44   21:04 22:07 23:07   23:57
36,5 36,5 .. Visegrád, Várkert   05:46 06:06   06:26   06:46   07:46 08:26 08:46 09:26 09:46 10:26   10:46 11:26 11:26 11:46 12:46 13:46 13:56 14:26 14:26 14:46   15:26 15:26 15:46 16:26 16:46 17:26   17:46 18:26   18:46   19:46   21:06 22:09 23:09   23:59
37,7 37,7 .. Visegrád, Hajóállomás   05:48 06:08   06:28   06:48   07:48 08:28 08:48 09:28 09:48 10:28   10:48 11:28 11:28 11:48 12:48 13:48 13:58 14:28 14:28 14:48   15:28 15:28 15:48 16:28 16:48 17:28   17:48 18:28   18:48   19:48   21:08 22:11 23:11   00:01
38,1 38,1 .. Visegrád, Királyi Palota   05:49 06:09   06:29   06:49   07:49 08:29 08:49 09:29 09:49 10:29   10:49 11:29 11:29 11:49 12:49 13:49 13:59 14:29 14:29 14:49   15:29 15:29 15:49 16:29 16:49 17:29   17:49 18:29   18:49   19:49   21:09 22:12 23:12   00:02
38,7 38,7 .. Visegrád, nagymarosi rév 04:45 05:50 06:10   06:30   06:50   07:50 08:30 08:50 09:30 09:50 10:30 10:35 10:50 11:30 11:30 11:50 12:50 13:50 14:00 14:30 14:30 14:50 15:00 15:30 15:30 15:50 16:30 16:50 17:30   17:50 18:30   18:50   19:50   21:10 22:13 23:13 23:13 00:03
S 40,0 .. Visegrád, Mátyás Király u. 59. S S S   S   S   S S S 09:33 S S 10:38 S 11:33 S S S S S S S S S S 15:33 S S S 17:33   S S   S   S   S S S S S
S 43,8 .. Visegrád, Fellegvár S S S   S   S   S S S 09:41 S S 10:46 S 11:41 S S S S S S S S S S 15:41 S S S 17:41   S S   S   S   S S S S S
S 44,4 .. Visegrád, bobpálya S S S   S   S   S S S 09:43 S S 10:48 S 11:43 S S S S S S S S S S 15:43 S S S 17:43   S S   S   S   S S S S S
S 45,9 .. Visegrád, Jurta tábor S S S   S   S   S S S 09:46 S S 10:51 S 11:46 S S S S S S S S S S 15:46 S S S 17:46   S S   S   S   S S S S S
S 46,7 .. Visegrád, Kis-Villám aut. ford. S S S   S   S   S S S 09:49 S S 10:54 S 11:49 S S S S S S S S S S 15:49 S S S 17:49   S S   S   S   S S S S S
39,6 .. .. Visegrád, Újtelep 04:46 05:52 06:12   06:32   06:52   07:52 08:32 08:52   09:52 10:32   10:52   11:32 11:52 12:52 13:52 14:02 14:32 14:32 14:52 15:02 15:32   15:52 16:32 16:52     17:52 18:32   18:52   19:52   21:12 22:15 23:15 23:15 00:05
40,1 .. .. Visegrád, Kőbánya 04:47 05:53 06:13       06:53   07:53   08:53   09:53 10:33   10:53   11:33 11:53 12:53 13:53   14:33   14:53 15:03     15:53   16:53     17:53     18:53   19:53   21:13 22:16   23:16 00:06
41,5 .. .. Visegrád, Lepencefürdő 04:49 05:55 06:15       06:55   07:55   08:55   09:55 10:35   10:55   11:35 11:55 12:55 13:55   14:35   14:55 15:05     15:55   16:55     17:55     18:55   19:55   21:15 22:18   23:18 00:08
42,3 .. .. Visegrád, Gizellatelep kórház 04:50 05:56 06:16       06:56   07:56   08:56   09:56 10:36   10:56   11:36 11:56 12:56 13:56   14:36   14:56 15:06     15:56   16:56     17:56     18:56   19:56   21:16 22:19   23:19 00:09
43,3 .. .. Visegrád, Diós 04:52 05:58 06:18       06:58   07:58   08:58   09:58 10:38   10:58   11:38 11:58 12:58 13:58   14:38   14:58 15:08     15:58   16:58     17:58     18:58   19:58   21:17 22:20   23:20 00:10
44,5 .. .. Dömös, Hajóállomás 04:54 06:00 06:20       07:00   08:00   09:00   10:00 10:40   11:00   11:40 12:00 13:00 14:00   14:40   15:00 15:10     16:00   17:00     18:00     19:00   20:00   21:19 22:22   23:22 00:12
45,2 .. .. Dömös, templom 04:55 06:01 06:21 06:31   06:56 07:01   08:01   09:01   10:01 10:41   11:01   11:41 12:01 13:01 14:01   14:41   15:01 15:11     16:01   17:01     18:01     19:01   20:01   21:20 22:23   23:23 00:13
46,2 .. .. Dömös, felső 04:57 06:03 06:23 06:33   06:58 07:03   08:03   09:03   10:03 10:43   11:03   11:43 12:03 13:03 14:03   14:43   15:03 15:13     16:03   17:03     18:03     19:03   20:03   21:21 22:24   23:24 00:14
48,1 .. .. Pilismarót, alsó 04:59 06:06 06:26 06:36   07:01 07:06   08:06   09:06   10:06 10:46   11:06   11:46 12:06 13:06 14:06   14:46   15:06 15:16     16:06   17:06     18:06     19:06   20:06   21:23 22:26   23:26 00:16
48,7 .. .. Pilismarót, kh. 05:00 06:07 06:27 06:37   07:02 07:07   08:07   09:07   10:07 10:47   11:07   11:47 12:07 13:07 14:07   14:47   15:07 15:17     16:07   17:07     18:07     19:07   20:07   21:25 22:28   23:28 00:18
49,4 .. .. Pilismarót, Kis u. 05:02 06:09   06:39   07:04 07:09   08:09   09:09   10:09 10:49   11:09     12:09 13:09 14:09   14:49   15:09 15:19     16:09   17:09     18:09     19:09   20:09   21:27        
51,4 .. .. Szobi rév elág. 05:04 06:11   06:41   07:06 07:11   08:11   09:11   10:11 10:51   11:11     12:11 13:11 14:11   14:51   15:11 15:21     16:11   17:11     18:11     19:11   20:11   21:29        
52,3 .. .. Pilismarót, Basaharc 05:05 06:13   06:43   07:08 07:13   08:13   09:13   10:13 10:53   11:13     12:13 13:13 14:13   14:53   15:13 15:23     16:13   17:13     18:13     19:13   20:13   21:31        
55,3 .. .. Búbánatvölgye 05:09 06:17   06:47   07:12 07:17   08:17   09:17   10:17 10:57   11:17     12:17 13:17 14:17   14:57   15:17 15:27     16:17   17:17     18:17     19:17   20:17   21:35        
56,5 .. .. Esztergom, Szamárhegy 05:11 06:19   06:49   07:14 07:19   08:19   09:19   10:19 10:59   11:19     12:19 13:19 14:19   14:59   15:19 15:29     16:19   17:19     18:19     19:19   20:19   21:37        
57,4 .. .. Csenkei híd 05:12 06:21   06:51   07:16 07:21   08:21   09:21   10:21 11:01   11:21     12:21 13:21 14:21   15:01   15:21 15:31     16:21   17:21     18:21     19:21   20:21   21:38        
59,1 .. 0,0 Kettőspince, bej. út 05:15 06:24   06:54   07:19 07:24   08:24   09:24   10:24 11:04   11:24     12:24 13:24 14:24   15:04   15:24 15:34     16:24   17:24     18:24     19:24   20:24   21:40        
S .. 0,4 Kettőspince, aut. ford. S S   S   07:20 S   S   S   S S   S     S S S   S   S S     S   S     S     S   S   S        
59,1 .. 0,0 Kettőspince, bej. út 05:15 06:24   06:54   | 07:24   08:24   09:24   10:24 11:04   11:24     12:24 13:24 14:24   15:04   15:24 15:34     16:24   17:24     18:24     19:24   20:24   21:40        
60,0 .. .. Esztergom, Dobozi u. 05:16 06:26   06:56   07:23 07:26   08:26   09:26   10:26 11:06   11:26     12:26 13:26 14:26   15:06   15:26 15:36     16:26   17:26     18:26     19:26   20:26   21:42        
60,8 .. .. Esztergom, Béke tér 05:18 06:28   06:58   07:25 07:28   08:28   09:28   10:28 11:08   11:28     12:28 13:28 14:28   15:08   15:28 15:38     16:28   17:28     18:28     19:28   20:28   21:43        
61,7 .. .. Esztergom, Rákóczi tér 05:20 06:30   07:00   07:27 07:30   08:30   09:30   10:30 11:10   11:30     12:30 13:30 14:30   15:10   15:30 15:40     16:30   17:30     18:30     19:30   20:30   21:45        
62,1 .. .. Esztergom, Arany János u. 05:22 06:32   07:02   07:29 07:32   08:32   09:32   10:32 11:12   11:32     12:32 13:32 14:32   15:12   15:32 15:42     16:32   17:32     18:32     19:32   20:32   21:46        
63,0 .. .. Esztergom, Erzsébet királyné u. 05:24 06:34   07:04   07:31 07:34   08:34   09:34   10:34 11:14   11:34     12:34 13:34 14:34   15:14   15:34 15:44     16:34   17:34     18:34     19:34   20:34   21:48        
63,7 .. .. Esztergom, vasútállomás 05:27 06:37   07:07   07:34 07:37   08:37   09:37   10:37 11:17   11:37     12:37 13:37 14:37   15:17   15:37 15:47     16:37   17:37     18:37     19:37   20:37   21:50        
Esztergom 05:35 06:52   07:35   08:05 07:52   08:52   09:52   10:52 11:35   11:52     12:52 13:52 14:52   15:35   15:52 16:05     16:52   17:52     18:52     19:52   20:52   22:35        
Budapest-Nyugati 06:39 08:09   08:39   09:09 09:09   10:09   11:09   12:09 12:39   13:09     14:09 15:09 16:09   16:39   17:09 17:09     18:09   19:09     20:09     21:09   22:09   23:49        

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
Az átszállás biztosítása érdekében a 983 sz. járat Visegrád, nagymarosi rév megállóhelyen bevárja a 83 sz. járatot.
34 V. 01-től IX. 27-ig szabad- és munkaszüneti napokon
36 nyári dőszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
46 téli dőszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon

on school-days
on school-days
on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest

| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
Railway connection Railway connection
E Suburban passenger transport service
R Regional passenger transport service