Skip navigation
880-889

Esztergom–Visegrád–Szentendre–Budapest

Timetable valid from: 2022.05.21 - 2022.05.29
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 889 4   6   low floor 884 2       low floor 889 8 M     low floor 884 10 M     low floor 889 12       low floor 884 88 16     low floor 880 14 A     low floor 880 114 M     low floor 880 902 M     884 16 M     low floor 882 20 M     low floor 882 22 A     low floor 889 24 I     low floor 880 904 I     884 26 M     low floor 880 28 M     low floor 880 30 A     low floor 880 36       low floor 882 34 M     low floor 880 50       low floor 883 138 36     low floor 880 38       low floor 880 42       low floor 883 40 36     low floor 880 44       low floor 880 46       low floor 883 148 36     low floor 889 48 46 7   low floor 880 52       low floor 882 54 M     low floor 880 908 T     880 906 I     882 56 36     low floor 880 58   21   low floor 882 60 M     low floor 883 62 36     low floor 889 162 46 7   low floor 880 64   21   low floor 882 66 M     low floor 889 70 36     low floor 884 68 M     low floor 880 72   24   low floor 883 74 36     low floor 880 76   23   low floor 882 78 34     low floor 880 80   2   low floor 880 82   2   low floor 880 84   2   low floor 880 86 M     low floor 880 286 A 2   low floor 880 910   2   882 92 M     low floor 882 292 A 2   low floor
Budapest-Nyugati             04:01 04:01           04:40   05:10 05:10 06:21   07:21   08:21 09:21   10:21 11:21     12:21   12:51 12:51   13:21       14:21       15:21   16:21   17:51 18:51 19:51 20:51   21:21    
Esztergom             05:15 05:15           05:55   06:25 06:25 07:26   08:26   09:26 10:26   11:26 12:26     13:26   13:56 13:56   14:26       15:26       16:26   17:26   19:04 20:04 21:04 21:56   22:26    
0,0 .. .. Esztergom, vasútállomás             05:20 05:20 05:50         06:15   06:45 06:45 07:45   08:35   09:35 10:35   11:35 12:35     13:35   14:00 14:00   14:35       15:35       16:35   17:35   19:10 20:10 21:10 22:00 22:05 22:30    
1,9 .. .. Esztergom, Erzsébet királyné u.             05:24 05:24 05:54         06:19   06:49 06:49 07:49   08:39   09:39 10:39   11:39 12:39     13:39   14:04 14:04   14:39       15:39       16:39   17:39   19:14 20:14 21:14 22:04 22:09 22:34    
2,8 .. .. Esztergom, Arany János u.             05:26 05:26 05:56         06:21   06:51 06:51 07:51   08:41   09:41 10:41   11:41 12:41     13:41   14:06 14:06   14:41       15:41       16:41   17:41   19:16 20:16 21:16 22:06 22:11 22:36    
3,2 .. .. Esztergom, Rákóczi tér             05:29 05:29 05:59         06:24   06:54 06:54 07:54   08:44   09:44 10:44   11:44 12:44     13:44   14:09 14:09   14:44       15:44       16:44   17:44   19:19 20:19 21:19 22:09 22:14 22:39    
4,1 .. .. Esztergom, Béke tér             05:31 05:31 06:01         06:26   06:56 06:56 07:56   08:46   09:46 10:46   11:46 12:46     13:46   14:11 14:11   14:46       15:46       16:46   17:46   19:21 20:21 21:21 22:11 22:16 22:41    
4,9 .. .. Esztergom, Dobozi u.             05:33 05:33 06:03         06:28   06:58 06:58 07:58   08:48   09:48 10:48   11:48 12:48     13:48   14:13 14:13   14:48       15:48       16:48   17:48   19:23 20:23 21:22 22:12 22:17 22:42    
5,8 .. 0,0 Kettőspince, bej. út             05:35 05:35 06:05         06:30   07:00 07:00 08:00   08:50   09:50 10:50   11:50 12:50     13:50   14:15 14:15   14:50       15:50       16:50   17:50   19:25 20:25 21:24 22:14 22:19 22:44    
S .. 0,4 Kettőspince, aut. ford.             S S S         S   S S S   S   S S   S S     S   S 14:17   S       S       S   S   S S S S S S    
5,8 .. 0,0 Kettőspince, bej. út             05:35 05:35 06:05         06:30   07:00 07:00 08:00   08:50   09:50 10:50   11:50 12:50     13:50   14:15 |   14:50       15:50       16:50   17:50   19:25 20:25 21:24 22:14 22:19 22:44    
7,5 .. .. Csenkei híd             05:38 05:38 06:08         06:33   07:03 07:03 08:03   08:53   09:53 10:53   11:53 12:53     13:53   14:18 14:20   14:53       15:53       16:53   17:53   19:28 20:27 21:26 22:16 22:21 22:46    
8,4 .. .. Esztergom, Szamárhegy             05:40 05:40 06:10         06:35   07:05 07:05 08:05   08:55   09:55 10:55   11:55 12:55     13:55   14:20 14:22   14:55       15:55       16:55   17:55   19:30 20:29 21:27 22:17 22:22 22:47    
9,6 .. .. Búbánatvölgye             05:42 05:42 06:12         06:37   07:07 07:07 08:07   08:57   09:57 10:57   11:57 12:57     13:57   14:22 14:24   14:57       15:57       16:57   17:57   19:32 20:31 21:29 22:19 22:24 22:49    
12,6 .. .. Pilismarót, Basaharc             05:46 05:46 06:16         06:41   07:11 07:11 08:11   09:01   10:01 11:01   12:01 13:01     14:01   14:26 14:28   15:01       16:01       17:01   18:01   19:36 20:35 21:33 22:23 22:28 22:52    
13,5 .. .. Szobi rév elág.             05:47 05:47 06:17         06:42   07:12 07:12 08:12   09:02   10:02 11:02   12:02 13:02     14:02   14:27 14:29   15:02       16:02       17:02   18:02   19:37 20:37 21:34 22:24 22:29 22:53    
15,5 .. .. Pilismarót, Kis u.             05:50 05:50 06:20         06:45   07:15 07:15 08:15   09:05   10:05 11:05   12:05 13:05     14:05   14:30 14:32   15:05       16:05       17:05   18:05   19:40 20:40 21:36 22:26 22:31 22:55    
16,2 .. .. Pilismarót, kh. 03:41   04:52   05:17   05:52 05:52 06:22       06:32 06:47   07:17 07:17 08:17   09:07   10:07 11:07   12:07 13:07   14:02 14:07   14:32 14:34   15:07     16:02 16:07   17:02   17:07   18:07   19:42 20:42 21:37 22:27 22:32 22:56    
16,8 .. .. Pilismarót, alsó 03:43   04:54   05:19   05:54 05:54 06:24       06:34 06:49   07:19 07:19 08:19   09:09   10:09 11:09   12:09 13:09   14:04 14:09   14:34 14:36   15:09     16:04 16:09   17:04   17:09   18:09   19:44 20:44 21:38     22:57    
18,7 .. .. Dömös, felső 03:46   04:57   05:22   05:57 05:57 06:27       06:37 06:52   07:22 07:22 08:22   09:12   10:12 11:12   12:12 13:12   14:07 14:12   14:37 14:39   15:12     16:07 16:12   17:07   17:12   18:12   19:47 20:46 21:41     23:00    
19,7 .. .. Dömös, templom 03:47   04:59   05:24   05:59 05:59 06:29       06:39 06:54   07:24 07:24 08:24   09:14   10:14 11:14   12:14 13:14   14:09 14:14   14:39 14:41   15:14     16:09 16:14   17:09   17:14   18:14   19:49 20:47 21:42     23:01    
20,4 .. .. Dömös, Hajóállomás 03:48   05:00   05:25   06:00 06:00 o       06:40 o   07:25 07:25 08:25   09:15   10:15 11:15   12:15 13:15   14:10 14:15   14:40 14:42   15:15     16:10 16:15   17:10   17:15   18:15   19:50 20:48 21:43     23:02    
21,6 .. .. Visegrád, Diós 03:50   05:02   05:27   06:02 06:02         06:42     07:27 07:27 08:27   09:17   10:17 11:17   12:17 13:17   14:12 14:17   14:42 14:44   15:17     16:12 16:17   17:12   17:17   18:17   19:52 20:50 21:44     23:03    
22,6 .. .. Visegrád, Gizellatelep kórház 03:51   05:04   05:29   06:04 06:04         06:44     07:29 07:29 08:29   09:19   10:19 11:19   12:19 13:19   14:14 14:19   14:44 14:46   15:19     16:14 16:19   17:14   17:19   18:19   19:54 20:51 21:45     23:04    
23,4 .. .. Visegrád, Lepencefürdő 03:52   05:05   05:30   06:05 06:05         06:45     07:30 07:30 08:30   09:20   10:20 11:20   12:20 13:20   14:15 14:20   14:45 14:47   15:20     16:15 16:20   17:15   17:20   18:20   19:55 20:52 21:46     23:05    
24,8 .. .. Visegrád, Kőbánya 03:54   05:07   05:32   06:07 06:07         06:47     07:32 07:32 08:32   09:22   10:22 11:22   12:22 13:22   14:17 14:22   14:47 14:49   15:22     16:17 16:22   17:17   17:22   18:22   19:57 20:54 21:48     23:06    
25,3 .. .. Visegrád, Újtelep 03:55   05:08   05:33   06:08 06:08     06:38 06:38 06:48     07:33 07:33 08:33 08:33 09:23   10:23 11:23   12:23 13:23   14:18 14:23 14:43 14:48 14:50 15:18 15:23 15:43   16:18 16:23 16:43 17:18   17:23   18:23 19:38 19:58 20:55 21:49     23:07 23:15 23:25
S 0,0 .. Visegrád, Kis-Villám aut. ford. S   S   S   S S     S S S     S S S S S 10:00 S S 12:00 S S 14:00 S S S S S S S S 16:00 S S S S   S 18:00 S S S S S     S S S
S 0,8 .. Visegrád, Jurta tábor S   S   S   S S     S S S     S S S S S 10:02 S S 12:02 S S 14:02 S S S S S S S S 16:02 S S S S   S 18:02 S S S S S     S S S
S 2,3 .. Visegrád, bobpálya S   S   S   S S     S S S     S S S S S 10:05 S S 12:05 S S 14:05 S S S S S S S S 16:05 S S S S   S 18:05 S S S S S     S S S
S 2,9 .. Visegrád, Fellegvár S   S   S   S S     S S S     S S S S S 10:08 S S 12:08 S S 14:08 S S S S S S S S 16:08 S S S S   S 18:08 S S S S S     S S S
S 6,7 .. Visegrád, Mátyás Király u. 59. S   S   S   S S     S S S     S S S S S 10:16 S S 12:16 S S 14:16 S S S S S S S S 16:16 S S S S   S 18:16 S S S S S     S S S
26,2 8,0 .. Visegrád, nagymarosi rév 03:57   05:10   05:35   06:10 06:10     06:40 06:40 06:50     07:35 07:35 08:35 08:35 09:25 10:20 10:25 11:25 12:20 12:25 13:25 14:20 14:20 14:25 14:45 14:50 14:52 15:20 15:25 15:45 16:20 16:20 16:25 16:45 17:20   17:25 18:20 18:25 19:40 20:00 20:56 21:50     23:08 23:16 23:26
26,8 8,6 .. Visegrád, Királyi Palota 03:58   05:11   05:36   06:11 06:11     06:41 06:41 06:51     07:36 07:36 08:36 08:36 09:26   10:26 11:26 12:21 12:26 13:26 14:21 14:21 14:26 14:46     15:21 15:26 15:46 16:21 16:21 16:26 16:46 17:21   17:26 18:21 18:26 19:41 20:01 20:57 21:51       23:17 23:27
27,2 9,0 .. Visegrád, Hajóállomás 03:59   05:12   05:37   06:12 06:12     06:42 06:42 06:52     07:37 07:37 08:37 08:37 09:27   10:27 11:27 12:22 12:27 13:27 14:22 14:22 14:27 14:47     15:22 15:27 15:47 16:22 16:22 16:27 16:47 17:22   17:27 18:22 18:27 19:42 20:02 20:58 21:52       23:18 23:28
28,4 10,2 .. Visegrád, Várkert 04:01   05:14   05:39   06:14 06:14     06:44 06:44 06:54     07:39 07:39 08:39 08:39 09:29   10:29 11:29 12:24 12:29 13:29 14:24 14:24 14:29 14:49     15:24 15:29 15:49 16:24 16:24 16:29 16:49 17:24   17:29 18:24 18:29 19:44 20:04 21:00 21:54       23:19 23:29
29,6 11,4 .. Visegrád, Szociálisotthon 04:03   05:16   05:41   06:16 06:16     06:46 06:46 06:56     07:41 07:41 08:41 08:41 09:31   10:31 11:31 12:26 12:31 13:31 14:26 14:26 14:31 14:51     15:26 15:31 15:51 16:26 16:26 16:31 16:51 17:26   17:31 18:26 18:31 19:46 20:06 21:02 21:56       23:20 23:30
30,3 12,1 .. Visegrád-Szentgyörgypuszta 04:04   05:17   05:42   06:17 06:17     06:47 06:47 06:57     07:42 07:42 08:42 08:42 09:32   10:32 11:32 12:27 12:32 13:32 14:27 14:27 14:32 14:52     15:27 15:32 15:52 16:27 16:27 16:32 16:52 17:27   17:32 18:27 18:32 19:47 20:07 21:03 21:57       23:21 23:31
31,0 12,8 .. Dunabogdány, Kőkereszt dűlő 04:05   05:18   05:43   06:18 06:18     06:48 06:48 06:58     07:43 07:43 08:43 08:43 09:33   10:33 11:33 12:28 12:33 13:33 14:28 14:28 14:33 14:53     15:28 15:33 15:53 16:28 16:28 16:33 16:53 17:28   17:33 18:28 18:33 19:48 20:08 21:04 21:58       23:22 23:32
31,7 13,5 .. Dunabogdány, Gyermeküdülő 04:06   05:19   05:44   06:19 06:19     06:49 06:49 06:59     07:44 07:44 08:44 08:44 09:34   10:34 11:34 12:29 12:34 13:34 14:29 14:29 14:34 14:54     15:29 15:34 15:54 16:29 16:29 16:34 16:54 17:29   17:34 18:29 18:34 19:49 20:09 21:05 21:59       23:23 23:33
32,2 14,0 .. Dunabogdány, patak 04:07   05:20   05:45   06:20 06:20     06:50 06:50 07:00     07:45 07:45 08:45 08:45 09:35   10:35 11:35 12:30 12:35 13:35 14:30 14:30 14:35 14:55     15:30 15:35 15:55 16:30 16:30 16:35 16:55 17:30   17:35 18:30 18:35 19:50 20:10 21:06 22:00       23:24 23:34
32,7 14,5 .. Dunabogdány, kh. 04:08 04:48 05:21 05:36 05:46 06:06 06:21 06:21   06:31 06:51 06:51 07:01   07:24 07:46 07:46 08:46 08:46 09:36   10:36 11:36 12:31 12:36 13:36 14:31 14:31 14:36 14:56     15:31 15:36 15:56 16:31 16:31 16:36 16:56 17:31 17:33 17:36 18:31 18:36 19:51 20:11 21:07 22:01       23:25 23:35
33,2 15,0 .. Dunabogdány, Kőbánya 04:09 04:49 05:22 05:37 05:47 06:07 06:22 06:22   06:32 06:52 06:52 07:02   07:25 07:47 07:47 08:47 08:47 09:37   10:37 11:37 12:32 12:37 13:37 14:32 14:32 14:37 14:57     15:32 15:37 15:57 16:32 16:32 16:37 16:57 17:32 17:34 17:37 18:32 18:37 19:52 20:12 21:08 22:02       23:26 23:36
35,6 17,4 .. Váradok 04:12 04:52 05:25 05:40 05:50 06:10 06:25 06:25   06:35 06:55 06:55 07:05   07:28 07:50 07:50 08:50 08:50 09:40   10:40 11:40 12:35 12:40 13:40 14:35 14:35 14:40 15:00     15:35 15:40 16:00 16:35 16:35 16:40 17:00 17:35 17:36 17:40 18:35 18:40 19:55 20:15 21:10 22:05       23:28 23:38
36,6 18,4 .. Tahitótfalu, FŐKERT 04:14 04:54 05:27 05:42 05:52 06:12 06:27 06:27   06:37 06:57 06:57 07:07   07:30 07:52 07:52 08:52 08:52 09:42   10:42 11:42 12:37 12:42 13:42 14:37 14:37 14:42 15:02     15:37 15:42 16:02 16:37 16:37 16:42 17:02 17:37 17:37 17:42 18:37 18:42 19:57 20:17 21:12 22:07       23:29 23:39
37,5 19,3 .. Tahitótfalu, Gesztenye sor 04:15 04:55 05:28 05:43 05:53 06:13 06:28 06:28   06:38 06:58 06:58 07:08   07:31 07:53 07:53 08:53 08:53 09:43   10:43 11:43 12:38 12:43 13:43 14:38 14:38 14:43 15:03     15:38 15:43 16:03 16:38 16:38 16:43 17:03 17:38 17:38 17:43 18:38 18:43 19:58 20:18 21:13 22:08       23:30 23:40
38,3 20,1 0,0 Tahitótfalu, Hídfő | | 05:30 05:45 05:55 06:15 06:30 06:30   06:40 07:00 07:00 07:10   | 07:55 07:55 08:55 08:55 09:45   10:45 11:45 12:40 12:45 13:45 14:40 14:40 14:45 15:05     15:40 15:45 16:05 16:40 16:40 16:45 17:05 17:40 17:40 17:45 18:40 18:45 20:00 | 21:15 22:10       23:31 23:41
S S 1,4 Tahitótfalu, Hősök tere 04:18 04:58 S S S S S S   S S S S   07:36 S S S S S   S S S S S S S S S     S S S S S S S S S S S S S 20:22 S S       S S
38,3 20,1 0,0 Tahitótfalu, Hídfő 04:20 05:00 05:30 05:45 05:55 06:15 06:30 06:30   06:40 07:00 07:00 07:10   07:40 07:55 07:55 08:55 08:55 09:45   10:45 11:45 12:40 12:45 13:45 14:40 14:40 14:45 15:05     15:40 15:45 16:05 16:40 16:40 16:45 17:05 17:40 17:40 17:45 18:40 18:45 20:00 20:25 21:15 22:10       23:31 23:41
38,9 20,7 .. Tahitótfalu, MTA üdülő 04:21 05:01 05:31 05:46 05:56 06:16 06:31 06:31   06:41 07:01 07:01 07:11   07:41 07:56 07:56 08:56 08:56 09:46   10:46 11:46 12:41 12:46 13:46 14:41 14:41 14:46 15:06     15:41 15:46 16:06 16:41 16:41 16:46 17:06 17:41 17:41 17:46 18:41 18:46 20:01 20:26 21:16 22:11       23:32 23:42
39,5 21,3 .. Tahitótfalu, Újtelep 04:22 05:02 05:32 05:47 05:57 06:17 06:32 06:32   06:42 07:02 07:02 07:12   07:42 07:57 07:57 08:57 08:57 09:47   10:47 11:47 12:42 12:47 13:47 14:42 14:42 14:47 15:07     15:42 15:47 16:07 16:42 16:42 16:47 17:07 17:42 17:42 17:47 18:42 18:47 20:02 20:27 21:17 22:12       23:33 23:43
40,1 21,9 .. Leányfalu, Tavasz u. 04:23 05:03 05:33 05:48 05:58 06:18 06:33 06:33   06:43 07:03 07:03 07:13   07:43 07:58 07:58 08:58 08:58 09:48   10:48 11:48 12:43 12:48 13:48 14:43 14:43 14:48 15:08     15:43 15:48 16:08 16:43 16:43 16:48 17:08 17:43 17:43 17:48 18:43 18:48 20:03 20:28 21:18 22:13       23:34 23:44
40,8 22,6 .. Leányfalu, Seres u. 04:24 05:04 05:34 05:49 05:59 06:19 06:34 06:34   06:44 07:04 07:04 07:14   07:44 07:59 07:59 08:59 08:59 09:49   10:49 11:49 12:44 12:49 13:49 14:44 14:44 14:49 15:09     15:44 15:49 16:09 16:44 16:44 16:49 17:09 17:44 17:44 17:49 18:44 18:49 20:04 20:29 21:19 22:14       23:35 23:45
41,4 23,2 .. Leányfalu, Alszeghy K. tér 04:25 05:05 05:35 05:50 06:00 06:20 06:35 06:35   06:45 07:05 07:05 07:15   07:45 08:00 08:00 09:00 09:00 09:50   10:50 11:50 12:45 12:50 13:50 14:45 14:45 14:50 15:10     15:45 15:50 16:10 16:45 16:45 16:50 17:10 17:45 17:45 17:50 18:45 18:50 20:05 20:30 21:20 22:15       23:36 23:46
42,2 24,0 .. Leányfalu, pócsmegyeri rév 04:27 05:07 05:37 05:52 06:02 06:22 06:37 06:37   06:47 07:07 07:07 07:17   07:47 08:02 08:02 09:02 09:02 09:52   10:52 11:52 12:47 12:52 13:52 14:47 14:47 14:52 15:12     15:47 15:52 16:12 16:47 16:47 16:52 17:12 17:47 17:47 17:52 18:47 18:52 20:07 20:32 21:22 22:16       23:37 23:47
42,9 24,7 .. Leányfalu, Erkel F. u. 04:28 05:08 05:38 05:53 06:03 06:23 06:38 06:38   06:48 07:08 07:08 07:18   07:48 08:03 08:03 09:03 09:03 09:53   10:53 11:53 12:48 12:53 13:53 14:48 14:48 14:53 15:13     15:48 15:53 16:13 16:48 16:48 16:53 17:13 17:48 17:48 17:53 18:48 18:53 20:08 20:33 21:23 22:17       23:38 23:48
43,8 25,6 .. Leányfalu, Boldogtanyai út 04:30 05:10 05:40 05:55 06:05 06:25 06:40 06:40   06:50 07:10 07:10 07:20   07:50 08:05 08:05 09:05 09:05 09:55   10:55 11:55 12:50 12:55 13:55 14:50 14:50 14:55 15:15     15:50 15:55 16:15 16:50 16:50 16:55 17:15 17:50 17:50 17:55 18:50 18:55 20:10 20:35 21:25 22:18       23:39 23:49
44,6 26,4 .. Leányfalu, Akácos út 04:31 05:11 05:41 05:56 06:06 06:26 06:41 06:41   06:51 07:11 07:11 07:21   07:51 08:06 08:06 09:06 09:06 09:56   10:56 11:56 12:51 12:56 13:56 14:51 14:51 14:56 15:16     15:51 15:56 16:16 16:51 16:51 16:56 17:16 17:51 17:51 17:56 18:51 18:56 20:11 20:36 21:26 22:19       23:40 23:50
45,0 26,8 .. Szentendre, szigetmonostori rév 04:32 05:12 05:42 05:57 06:07 06:27 06:42 06:42   06:52 07:12 07:12 07:22   07:52 08:07 08:07 09:07 09:07 09:57   10:57 11:57 12:52 12:57 13:57 14:52 14:52 14:57 15:17     15:52 15:57 16:17 16:52 16:52 16:57 17:17 17:52 17:52 17:57 18:52 18:57 20:12 20:37 21:27 22:20       23:41 23:51
45,4 27,2 .. Szentendre, Barackvirág u. 04:33 05:13 05:43 05:58 06:08 06:28 06:43 06:43   06:53 07:13 07:13 07:23   07:53 08:08 08:08 09:08 09:08 09:58   10:58 11:58 12:53 12:58 13:58 14:53 14:53 14:58 15:18     15:53 15:58 16:18 16:53 16:53 16:58 17:18 17:53 17:53 17:58 18:53 18:58 20:13 20:38 21:28 22:21       23:42 23:52
45,9 27,7 .. Szentendre, Horgony u. 04:34 05:14 05:44 05:59 06:09 06:29 06:44 06:44   06:54 07:14 07:14 07:24   07:54 08:09 08:09 09:09 09:09 09:59   10:59 11:59 12:54 12:59 13:59 14:54 14:54 14:59 15:19     15:54 15:59 16:19 16:54 16:54 16:59 17:19 17:54 17:54 17:59 18:54 18:59 20:14 20:39 21:29 22:22       23:43 23:53
46,4 28,2 .. Szentendre, Papszigeti bej. út 04:35 05:15 05:45 06:00 06:10 06:30 06:45 06:45   06:55 07:15 07:15 07:25   07:55 08:10 08:10 09:10 09:10 10:00   11:00 12:00 12:55 13:00 14:00 14:55 14:55 15:00 15:20     15:55 16:00 16:20 16:55 16:55 17:00 17:20 17:55 17:55 18:00 18:55 19:00 20:15 20:40 21:30 22:23       23:44 23:54
46,9 28,7 .. Szentendre, Danubius szálló 04:36 05:16 05:46 06:01 06:11 06:31 06:46 06:46   06:56 07:16 07:16 07:26   07:56 08:11 08:11 09:11 09:11 10:01   11:01 12:01 12:56 13:01 14:01 14:56 14:56 15:01 15:21     15:56 16:01 16:21 16:56 16:56 17:01 17:21 17:56 17:56 18:01 18:56 19:01 20:16 20:41 21:31 22:24       23:45 23:55
47,4 29,2 .. Szentendre, Pismány ABC 04:37 05:17 05:47 06:02 06:12 06:32 06:47 06:47   06:57 07:17 07:17 07:27   07:57 08:12 08:12 09:12 09:12 10:02   11:02 12:02 12:57 13:02 14:02 14:57 14:57 15:02 15:22     15:57 16:02 16:22 16:57 16:57 17:02 17:22 17:57 17:57 18:02 18:57 19:02 20:17 20:42 21:32 22:25       23:46 23:56
48,1 29,9 .. Szentendre, Izbégi elág. 04:39 05:19 05:49 06:04 06:14 06:34 06:49 06:49   06:59 07:19 07:19 07:29   07:59 08:14 08:14 09:14 09:14 10:04   11:04 12:04 12:59 13:04 14:04 14:59 14:59 15:04 15:24     15:59 16:04 16:24 16:59 16:59 17:04 17:24 17:59 17:59 18:04 18:59 19:04 20:19 20:44 21:34 22:26       23:47 23:57
48,5 30,3 .. Szentendre, Bükkös patak 04:41 05:21 05:51 06:06 06:16 06:36 06:51 06:51   07:01 07:21 07:21 07:31   08:01 08:16 08:16 09:16 09:16 10:06   11:06 12:06 13:01 13:06 14:06 15:01 15:01 15:06 15:26     16:01 16:06 16:26 17:01 17:01 17:06 17:26 18:01 18:01 18:06 19:01 19:06 20:21 20:46 21:36 22:27       23:48 23:58
49,0 30,8 .. Szentendre, Római kőtár 04:43 05:23 05:53 06:08 06:18 06:38 06:53 06:53   07:03 07:23 07:23 07:33   08:03 08:18 08:18 09:18 09:18 10:08   11:08 12:08 13:03 13:08 14:08 15:03 15:03 15:08 15:28     16:03 16:08 16:28 17:03 17:03 17:08 17:28 18:03 18:03 18:08 19:03 19:08 20:23 20:48 21:38 22:28       23:49 23:59
49,9 31,7 .. Szentendre, aut. áll. 04:45 05:25 05:55 06:10 06:20 06:40 06:55 06:55   07:05 07:25 07:25 07:35   08:05 08:20 08:20 09:20 09:20 10:10   11:10 12:10 13:05 13:10 14:10 15:05 15:05 15:10 15:30     16:05 16:10 16:30 17:05 17:05 17:10 17:30 18:05 18:05 18:10 19:05 19:10 20:25 20:50 21:40 22:30       23:50 00:00
Szentendre 04:53 05:35 06:07 06:22 06:23 06:51 07:04 07:06   07:14 07:30 07:34 07:44   08:14 08:34 08:23 09:23 09:34 10:14   11:14 12:14 13:23 13:14 14:14 15:23 15:23 15:14 15:41     16:23 16:14 16:41 17:23 17:23 17:14 17:41 18:23 18:14 18:14 19:23 19:14 20:53 20:53 21:53 22:34          
Budapest, Batthyány tér 05:32 06:32 06:46 07:03 07:12 07:33 08:02 07:48   07:57 08:13 08:32 08:23   08:54 09:13 09:12 10:12 10:12 11:02   12:02 13:02 14:02 14:02 15:04 16:02 16:02 16:04 16:20     17:02 17:04 17:20 18:02 18:02 18:04 18:19 19:02 18:52 19:02 20:02 20:02 21:32 21:32 22:32 23:32          
49,9 31,7 .. Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:45   05:55 06:10 06:20 06:40 06:55 06:55     07:25   07:35   08:05 08:20 08:25 09:25   10:15   11:15 12:15   13:15 14:15     15:15 15:35     16:10 16:15 16:35 17:10 17:10 17:15 17:35 18:10   18:15 19:10 19:15   20:50              
51,2 33,0 .. Szentendre, Egyetem 04:47   05:57 06:12 06:22 06:42 06:57 06:57     07:27   07:37   08:07 08:22 08:27 09:27   10:17   11:17 12:17   13:17 14:17     15:17 15:37     16:12 16:17 16:37 17:12 17:12 17:17 17:37 18:12   18:17 19:12 19:17   20:52              
51,7 33,5 .. Szentendre, Papírgyár 04:48   05:58 06:13 06:23 06:43 06:58 06:58     07:28   07:38   08:08 08:23 08:28 09:28   10:18   11:18 12:18   13:18 14:18     15:18 15:38     16:13 16:18 16:38 17:13 17:13 17:18 17:38 18:13   18:18 19:13 19:18   20:53              
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                          
62,0 43,8 .. Budapest, Fóti út 05:00   06:14 06:29 06:39 06:59 07:14 07:16     07:46   07:56   08:26 08:41 08:44 09:44   10:34   11:34 12:34   13:34 14:34     15:34 15:54     16:29 16:34 16:54 17:29 17:29 17:34 17:54 18:29   18:34 19:29 19:34   21:05              
62,6 44,4 .. Budapest, Tungsram 05:02   06:16 06:31 06:41 07:01 07:16 07:19     07:49   07:59   08:29 08:44 08:46 09:46   10:36   11:36 12:36   13:36 14:36     15:36 15:56     16:31 16:36 16:56 17:31 17:31 17:36 17:56 18:31   18:36 19:31 19:36   21:07              
64,9 46,7 .. Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. 05:05   06:20 06:35 06:45 07:05 07:20 07:25     07:55   08:05   08:35 08:50 08:50 09:50   10:40   11:40 12:40   13:40 14:40     15:40 16:00     16:35 16:40 17:00 17:35 17:35 17:40 18:00 18:35   18:40 19:35 19:40   21:10              

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
Buses do not stop at operational stations (on the bus route) which are not marked in the schedule.
16 on work-days expect summer school holiday, kivéve december 27-től december 31-ig
34 április 30-tól szeptember 25-ig szabad- és munkaszüneti napokon
36 nyári dőszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
46 téli dőszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
2 december 24-én nem közlekedik
21 december 24-én csak Szentendre, aut. áll.-ig közlekedik
23 december 24-én csak Pilismarót, kh.-ig közlekedik
24 december 24-én csak Dunabogdány, kh.-ig közlekedik
6 december 25-26-án és január 1-jén nem közlekedik
7 december 24-26. között és január 1-jén nem közlekedik

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
on school-days
on school-days
during school holiday on work-days
during school holiday on work-days
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
O the time given indicates the time of arrival
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
Railway connection Railway connection
R Regional passenger transport service