Skip navigation
890

Budapest–Szentendre–Tahitótfalu–Váci rév

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 880 3   6   low floor 889 11 I     low floor 890 1 M     low floor 890 3 A     low floor 882 9 M     low floor 872 7   6   low floor 880 13       low floor 890 5       low floor 884 15 M     low floor 880 17       low floor 890 7 M     low floor 890 9 A     low floor 882 21 M     low floor 880 23       low floor 893 3 34     low floor 890 11 M     low floor 890 13 A     low floor 883 25 36     low floor 880 27       low floor 895 7 T     low floor 893 5 34     low floor 893 9 44     low floor 890 15 M     low floor 890 17 A     low floor 880 29 A 7   low floor 880 31       low floor 890 19 M     low floor 890 21 A     low floor 883 133 36     low floor 889 33 46     low floor 880 35       low floor 890 123 M     low floor 890 23 A     low floor 880 37       low floor 895 11 I     low floor 890 125 M     low floor 890 25 A     low floor 880 51       low floor 882 41 M     low floor 890 27       low floor 872 47 M     low floor 880 39 M     low floor 882 45 36     low floor 880 43       low floor 890 59 I     low floor 890 29       low floor 872 51 M     low floor 882 49 M     low floor 883 55 36     low floor 890 31 16     low floor 880 53       low floor 890 33 M     low floor 890 35 A     low floor 895 15 M     low floor 872 55 M     low floor 882 57 M     low floor 893 17 A     low floor 880 59       low floor 898 7 I     low floor 890 37 M     low floor 890 39 A     low floor 872 63 M     low floor 883 61 36     low floor 890 41 46 7   low floor 893 19 34     low floor 884 63 M     low floor 880 65       low floor 890 43   22   low floor 872 67 M     low floor 882 67 34     low floor 890 53 44 7   low floor 884 69 M     low floor 880 71   2   low floor 890 45   2   low floor 872 71 M     low floor 884 73 M     low floor 890 55 34     low floor 880 75   2   low floor 890 47   2   low floor 872 77   7   low floor 884 77 M     low floor 880 79   2   low floor 890 49 M     low floor 889 81   2   low floor 882 83   2   low floor 889 87   2   low floor
0,0 Budapest, Újpest-Városkapu XIII. ker. Csak elővételben váltott menetjeggyel            05:35       06:35 06:55     07:35   07:55   08:15 08:35   08:35   08:55   09:15 09:35 09:55   10:15 10:15 10:35 10:55   11:35   11:55   12:35   12:55 13:15     13:35   13:55 14:15     14:30 14:35 14:55     15:15     15:35   15:55   16:15 16:15 16:15   16:25 16:35 16:55 17:15 17:15   17:25 17:35 17:55 18:15     18:35 18:55 19:15   19:55 20:25 21:00 22:00 22:55
2,3 Budapest, Tungsram           05:38       06:39 06:59     07:39   07:59   08:19 08:39   08:39   08:59   09:19 09:39 09:59   10:19 10:19 10:39 10:59   11:39   11:59   12:39   12:59 13:19     13:39   13:59 14:19     14:34 14:39 14:59     15:19     15:39   15:59   16:19 16:19 16:19   16:29 16:39 16:59 17:19 17:19   17:29 17:39 17:59 18:19     18:39 18:59 19:19   19:59 20:28 21:03 22:03 22:58
2,9 Budapest, Fóti út           05:40       06:41 07:01     07:41   08:01   08:21 08:41   08:41   09:01   09:21 09:41 10:01   10:21 10:21 10:41 11:01   11:41   12:01   12:41   13:01 13:21     13:41   14:01 14:21     14:36 14:41 15:01     15:21     15:41   16:01   16:21 16:21 16:21   16:31 16:41 17:01 17:21 17:21   17:31 17:41 18:01 18:21     18:41 19:01 19:21   20:01 20:30 21:05 22:05 23:00
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                                                                                                            
13,2 Szentendre, Papírgyár           05:52       06:55 07:15     07:55   08:15   08:35 08:55   08:55   09:15   09:35 09:55 10:15   10:35 10:35 10:55 11:15   11:55   12:15   12:55   13:15 13:35     13:55   14:15 14:35     14:50 14:55 15:15     15:35     15:55   16:15   16:35 16:35 16:35   16:45 16:55 17:15 17:35 17:35   17:45 17:55 18:15 18:35     18:55 19:15 19:35   20:15 20:42 21:17 22:17 23:12
13,7 Szentendre, Egyetem           05:53       06:56 07:16     07:56   08:16   08:36 08:56   08:56   09:16   09:36 09:56 10:16   10:36 10:36 10:56 11:16   11:56   12:16   12:56   13:16 13:36     13:56   14:16 14:36     14:51 14:56 15:16     15:36     15:56   16:16   16:36 16:36 16:36   16:46 16:56 17:16 17:36 17:36   17:46 17:56 18:16 18:36     18:56 19:16 19:36   20:16 20:43 21:18 22:18 23:13
15,0 Szentendre, aut. áll.           05:55       07:00 07:20     08:00   08:20   08:40 09:00   09:00   09:20   09:40 10:00 10:20   10:40 10:40 11:00 11:20   12:00   12:20   13:00   13:20 13:40     14:00   14:20 14:40     14:55 15:00 15:20     15:40     16:00   16:20   16:40 16:40 16:40   16:50 17:00 17:20 17:40 17:40   17:50 18:00 18:20 18:40     19:00 19:20 19:40   20:20 20:45 21:20 22:20 23:15
Budapest, Batthyány tér 04:18 04:38 04:38   04:58   05:18 05:38 05:58 06:18 06:38 06:38 06:48 07:17 07:18 07:39 07:38 07:58 08:18 08:18 08:18 08:18 08:38 08:38 08:58 09:18 09:38 09:38 09:58 09:58 10:18 10:38 10:38 11:18 11:18 11:38 11:38 12:18 12:18 12:38   12:58 12:58 13:18 13:18 13:38   13:53 13:58 14:08 14:13 14:34 14:38 14:38   14:53 14:58 15:13 15:22 15:34 15:38   15:58 15:58 15:58 16:04 16:13 16:34   16:58 16:58 17:04 17:13 17:40   17:58 17:58 18:13 18:36   18:58 19:38 19:58 20:38 21:38 22:28
Szentendre 04:57 05:17 05:17   05:37   05:57 06:17 06:37 06:57 07:22 07:17 07:37 07:58 07:57 08:20 08:17 08:37 08:58 08:57 08:57 08:57 09:17 09:17 09:37 09:57 10:17 10:17 10:37 10:37 10:57 11:17 11:17 11:57 11:57 12:17 12:17 12:57 12:57 13:17   13:37 13:37 13:57 13:57 14:17   14:37 14:37 14:57 15:01 15:22 15:17 15:25   15:37 15:37 16:01 16:01 16:22 16:17   16:37 16:37 16:37 16:52 17:01 17:22   17:37 17:37 17:52 17:55 18:22   18:37 18:37 18:57 19:17   19:37 20:17 20:37 21:17 22:17 23:07
15,0 Szentendre, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:05 05:25 05:35   05:45 06:00 06:05 06:25 06:45 07:05 07:25 07:25 07:45 08:05 08:05 08:25 08:25 08:45 09:05 09:05 09:05 09:05 09:25 09:25 09:45 10:05 10:25 10:25 10:45 10:45 11:05 11:25 11:25 12:05 12:05 12:25 12:25 13:05 13:15 13:25 13:45 13:45 13:45 14:05 14:05 14:25 14:45 14:45 14:45 15:00 15:05 15:25 15:25 15:35 15:45 15:45 15:45 16:05 16:05 16:25 16:25 16:45 16:45 16:45 16:45 16:55 17:05 17:25 17:45 17:45 17:45 17:55 18:05 18:25 18:45 18:45 18:45 19:05 19:25 19:45 19:45 20:25 20:50 21:25 22:25 23:15
15,9 Szentendre, Római kőtár 05:07 05:27 05:37   05:47 06:02 06:07 06:27 06:47 07:07 07:27 07:27 07:47 08:07 08:07 08:27 08:27 08:47 09:07 09:07 09:07 09:07 09:27 09:27 09:47 10:07 10:27 10:27 10:47 10:47 11:07 11:27 11:27 12:07 12:07 12:27 12:27 13:07 13:17 13:27 13:47 13:47 13:47 14:07 14:07 14:27 14:47 14:47 14:47 15:02 15:07 15:27 15:27 15:37 15:47 15:47 15:47 16:07 16:07 16:27 16:27 16:47 16:47 16:47 16:47 16:57 17:07 17:27 17:47 17:47 17:47 17:57 18:07 18:27 18:47 18:47 18:47 19:07 19:27 19:47 19:47 20:27 20:52 21:27 22:27 23:17
16,4 Szentendre, Bükkös patak 05:09 05:29 05:39   05:49   06:09 06:29 06:49 07:09 07:29 07:29 07:49 08:09 08:09 08:29 08:29 08:49 09:09 09:09 09:09 09:09 09:29 09:29 09:49 10:09 10:29 10:29 10:49 10:49 11:09 11:29 11:29 12:09 12:09 12:29 12:29 13:09 13:19 13:29   13:49 13:49 14:09 14:09 14:29   14:49 14:49 15:04 15:09 15:29 15:29 15:39   15:49 15:49 16:09 16:09 16:29 16:29   16:49 16:49 16:49 16:59 17:09 17:29   17:49 17:49 17:59 18:09 18:29   18:49 18:49 19:09 19:29   19:49 20:29 20:54 21:29 22:29 23:19
16,8 Szentendre, Izbégi elág. 05:11 05:31 05:41   05:51   06:11 06:31 06:51 07:11 07:31 07:31 07:51 08:11 08:11 08:31 08:31 08:51 09:11 09:11 09:11 09:11 09:31 09:31 09:51 10:11 10:31 10:31 10:51 10:51 11:11 11:31 11:31 12:11 12:11 12:31 12:31 13:11 13:21 13:31   13:51 13:51 14:11 14:11 14:31   14:51 14:51 15:06 15:11 15:31 15:31 15:41   15:51 15:51 16:11 16:11 16:31 16:31   16:51 16:51 16:51 17:01 17:11 17:31   17:51 17:51 18:01 18:11 18:31   18:51 18:51 19:11 19:31   19:51 20:31 20:56 21:31 22:31 23:21
17,5 Szentendre, Pismány ABC 05:13 05:33 05:43   05:53   06:13 06:33 06:53 07:13 07:33 07:33 07:53 08:13 08:13 08:33 08:33 08:53 09:13 09:13 09:13 09:13 09:33 09:33 09:53 10:13 10:33 10:33 10:53 10:53 11:13 11:33 11:33 12:13 12:13 12:33 12:33 13:13 13:23 13:33   13:53 13:53 14:13 14:13 14:33   14:53 14:53 15:08 15:13 15:33 15:33 15:43   15:53 15:53 16:13 16:13 16:33 16:33   16:53 16:53 16:53 17:03 17:13 17:33   17:53 17:53 18:03 18:13 18:33   18:53 18:53 19:13 19:33   19:53 20:33 20:58 21:33 22:33 23:23
18,0 Szentendre, Danubius szálló 05:14 05:34 05:44   05:54   06:14 06:34 06:54 07:14 07:34 07:34 07:54 08:14 08:14 08:34 08:34 08:54 09:14 09:14 09:14 09:14 09:34 09:34 09:54 10:14 10:34 10:34 10:54 10:54 11:14 11:34 11:34 12:14 12:14 12:34 12:34 13:14 13:24 13:34   13:54 13:54 14:14 14:14 14:34   14:54 14:54 15:09 15:14 15:34 15:34 15:44   15:54 15:54 16:14 16:14 16:34 16:34   16:54 16:54 16:54 17:04 17:14 17:34   17:54 17:54 18:04 18:14 18:34   18:54 18:54 19:14 19:34   19:54 20:34 20:59 21:34 22:34 23:24
18,5 Szentendre, Papszigeti bej. út 05:15 05:35 05:45   05:55   06:15 06:35 06:55 07:15 07:35 07:35 07:55 08:15 08:15 08:35 08:35 08:55 09:15 09:15 09:15 09:15 09:35 09:35 09:55 10:15 10:35 10:35 10:55 10:55 11:15 11:35 11:35 12:15 12:15 12:35 12:35 13:15 13:25 13:35   13:55 13:55 14:15 14:15 14:35   14:55 14:55 15:10 15:15 15:35 15:35 15:45   15:55 15:55 16:15 16:15 16:35 16:35   16:55 16:55 16:55 17:05 17:15 17:35   17:55 17:55 18:05 18:15 18:35   18:55 18:55 19:15 19:35   19:55 20:35 21:00 21:35 22:35 23:25
19,0 Szentendre, Horgony u. 05:16 05:36 05:46   05:56   06:16 06:36 06:56 07:16 07:36 07:36 07:56 08:16 08:16 08:36 08:36 08:56 09:16 09:16 09:16 09:16 09:36 09:36 09:56 10:16 10:36 10:36 10:56 10:56 11:16 11:36 11:36 12:16 12:16 12:36 12:36 13:16 13:26 13:36   13:56 13:56 14:16 14:16 14:36   14:56 14:56 15:11 15:16 15:36 15:36 15:46   15:56 15:56 16:16 16:16 16:36 16:36   16:56 16:56 16:56 17:06 17:16 17:36   17:56 17:56 18:06 18:16 18:36   18:56 18:56 19:16 19:36   19:56 20:36 21:01 21:36 22:36 23:26
19,5 Szentendre, Barackvirág u. 05:17 05:37 05:47   05:57   06:17 06:37 06:57 07:17 07:37 07:37 07:57 08:17 08:17 08:37 08:37 08:57 09:17 09:17 09:17 09:17 09:37 09:37 09:57 10:17 10:37 10:37 10:57 10:57 11:17 11:37 11:37 12:17 12:17 12:37 12:37 13:17 13:27 13:37   13:57 13:57 14:17 14:17 14:37   14:57 14:57 15:12 15:17 15:37 15:37 15:47   15:57 15:57 16:17 16:17 16:37 16:37   16:57 16:57 16:57 17:07 17:17 17:37   17:57 17:57 18:07 18:17 18:37   18:57 18:57 19:17 19:37   19:57 20:37 21:02 21:37 22:37 23:27
19,9 Szentendre, szigetmonostori rév 05:18 05:38 05:48   05:58   06:18 06:38 06:58 07:18 07:38 07:38 07:58 08:18 08:18 08:38 08:38 08:58 09:18 09:18 09:18 09:18 09:38 09:38 09:58 10:18 10:38 10:38 10:58 10:58 11:18 11:38 11:38 12:18 12:18 12:38 12:38 13:18 13:28 13:38   13:58 13:58 14:18 14:18 14:38   14:58 14:58 15:13 15:18 15:38 15:38 15:48   15:58 15:58 16:18 16:18 16:38 16:38   16:58 16:58 16:58 17:08 17:18 17:38   17:58 17:58 18:08 18:18 18:38   18:58 18:58 19:18 19:38   19:58 20:38 21:03 21:38 22:38 23:28
20,3 Leányfalu, Akácos út 05:19 05:39 05:49   05:59   06:19 06:39 06:59 07:19 07:39 07:39 07:59 08:19 08:19 08:39 08:39 08:59 09:19 09:19 09:19 09:19 09:39 09:39 09:59 10:19 10:39 10:39 10:59 10:59 11:19 11:39 11:39 12:19 12:19 12:39 12:39 13:19 13:29 13:39   13:59 13:59 14:19 14:19 14:39   14:59 14:59 15:14 15:19 15:39 15:39 15:49   15:59 15:59 16:19 16:19 16:39 16:39   16:59 16:59 16:59 17:09 17:19 17:39   17:59 17:59 18:09 18:19 18:39   18:59 18:59 19:19 19:39   19:59 20:39 21:04 21:39 22:39 23:29
21,1 Leányfalu, Boldogtanyai út 05:20 05:40 05:50   06:00   06:20 06:40 07:00 07:20 07:40 07:40 08:00 08:20 08:20 08:40 08:40 09:00 09:20 09:20 09:20 09:20 09:40 09:40 10:00 10:20 10:40 10:40 11:00 11:00 11:20 11:40 11:40 12:20 12:20 12:40 12:40 13:20 13:30 13:40   14:00 14:00 14:20 14:20 14:40   15:00 15:00 15:15 15:20 15:40 15:40 15:50   16:00 16:00 16:20 16:20 16:40 16:40   17:00 17:00 17:00 17:10 17:20 17:40   18:00 18:00 18:10 18:20 18:40   19:00 19:00 19:20 19:40   20:00 20:40 21:05 21:40 22:40 23:30
22,0 Leányfalu, Erkel F. u. 05:22 05:42 05:52   06:02   06:22 06:42 07:02 07:22 07:42 07:42 08:02 08:22 08:22 08:42 08:42 09:02 09:22 09:22 09:22 09:22 09:42 09:42 10:02 10:22 10:42 10:42 11:02 11:02 11:22 11:42 11:42 12:22 12:22 12:42 12:42 13:22 13:32 13:42   14:02 14:02 14:22 14:22 14:42   15:02 15:02 15:17 15:22 15:42 15:42 15:52   16:02 16:02 16:22 16:22 16:42 16:42   17:02 17:02 17:02 17:12 17:22 17:42   18:02 18:02 18:12 18:22 18:42   19:02 19:02 19:22 19:42   20:02 20:42 21:07 21:42 22:42 23:32
22,7 Leányfalu, pócsmegyeri rév 05:23 05:43 05:53   06:03   06:23 06:43 07:03 07:23 07:43 07:43 08:03 08:23 08:23 08:43 08:43 09:03 09:23 09:23 09:23 09:23 09:43 09:43 10:03 10:23 10:43 10:43 11:03 11:03 11:23 11:43 11:43 12:23 12:23 12:43 12:43 13:23 13:33 13:43   14:03 14:03 14:23 14:23 14:43   15:03 15:03 15:18 15:23 15:43 15:43 15:53   16:03 16:03 16:23 16:23 16:43 16:43   17:03 17:03 17:03 17:13 17:23 17:43   18:03 18:03 18:13 18:23 18:43   19:03 19:03 19:23 19:43   20:03 20:43 21:08 21:43 22:43 23:33
23,5 Leányfalu, Alszeghy K. tér 05:25 05:45 05:55   06:05   06:25 06:45 07:05 07:25 07:45 07:45 08:05 08:25 08:25 08:45 08:45 09:05 09:25 09:25 09:25 09:25 09:45 09:45 10:05 10:25 10:45 10:45 11:05 11:05 11:25 11:45 11:45 12:25 12:25 12:45 12:45 13:25 13:35 13:45   14:05 14:05 14:25 14:25 14:45   15:05 15:05 15:20 15:25 15:45 15:45 15:55   16:05 16:05 16:25 16:25 16:45 16:45   17:05 17:05 17:05 17:15 17:25 17:45   18:05 18:05 18:15 18:25 18:45   19:05 19:05 19:25 19:45   20:05 20:45 21:10 21:45 22:45 23:35
24,1 Leányfalu, Seres u. 05:26 05:46 05:56   06:06   06:26 06:46 07:06 07:26 07:46 07:46 08:06 08:26 08:26 08:46 08:46 09:06 09:26 09:26 09:26 09:26 09:46 09:46 10:06 10:26 10:46 10:46 11:06 11:06 11:26 11:46 11:46 12:26 12:26 12:46 12:46 13:26 13:36 13:46   14:06 14:06 14:26 14:26 14:46   15:06 15:06 15:21 15:26 15:46 15:46 15:56   16:06 16:06 16:26 16:26 16:46 16:46   17:06 17:06 17:06 17:16 17:26 17:46   18:06 18:06 18:16 18:26 18:46   19:06 19:06 19:26 19:46   20:06 20:46 21:11 21:46 22:46 23:36
24,8 Leányfalu, Tavasz u. 05:27 05:47 05:57   06:07   06:27 06:47 07:07 07:27 07:47 07:47 08:07 08:27 08:27 08:47 08:47 09:07 09:27 09:27 09:27 09:27 09:47 09:47 10:07 10:27 10:47 10:47 11:07 11:07 11:27 11:47 11:47 12:27 12:27 12:47 12:47 13:27 13:37 13:47   14:07 14:07 14:27 14:27 14:47   15:07 15:07 15:22 15:27 15:47 15:47 15:57   16:07 16:07 16:27 16:27 16:47 16:47   17:07 17:07 17:07 17:17 17:27 17:47   18:07 18:07 18:17 18:27 18:47   19:07 19:07 19:27 19:47   20:07 20:47 21:12 21:47 22:47 23:37
25,4 Tahitótfalu, Újtelep 05:28 05:48 05:58   06:08   06:28 06:48 07:08 07:28 07:48 07:48 08:08 08:28 08:28 08:48 08:48 09:08 09:28 09:28 09:28 09:28 09:48 09:48 10:08 10:28 10:48 10:48 11:08 11:08 11:28 11:48 11:48 12:28 12:28 12:48 12:48 13:28 13:38 13:48   14:08 14:08 14:28 14:28 14:48   15:08 15:08 15:23 15:28 15:48 15:48 15:58   16:08 16:08 16:28 16:28 16:48 16:48   17:08 17:08 17:08 17:18 17:28 17:48   18:08 18:08 18:18 18:28 18:48   19:08 19:08 19:28 19:48   20:08 20:48 21:13 21:48 22:48 23:38
26,0 Tahitótfalu, MTA üdülő 05:29 05:49 05:59   06:09   06:29 06:49 07:09 07:29 07:49 07:49 08:09 08:29 08:29 08:49 08:49 09:09 09:29 09:29 09:29 09:29 09:49 09:49 10:09 10:29 10:49 10:49 11:09 11:09 11:29 11:49 11:49 12:29 12:29 12:49 12:49 13:29 13:39 13:49   14:09 14:09 14:29 14:29 14:49   15:09 15:09 15:24 15:29 15:49 15:49 15:59   16:09 16:09 16:29 16:29 16:49 16:49   17:09 17:09 17:09 17:19 17:29 17:49   18:09 18:09 18:19 18:29 18:49   19:09 19:09 19:29 19:49   20:09 20:49 21:14 21:49 22:49 23:39
26,6 Tahitótfalu, Hídfő 05:30 05:50 06:00   06:10   06:30 06:50 07:10 07:30 07:50 07:50 08:10 08:30 08:30 08:50 08:50 09:10 09:30 09:30 09:30 09:30 09:50 09:50 10:10 10:30 10:50 10:50 11:10 11:10 11:30 11:50 11:50 12:30 12:30 12:50 12:50 13:30 13:40 13:50   14:10 14:10 14:30 14:30 14:50   15:10 15:10 15:25 15:30 15:50 15:50 16:00   16:10 16:10 16:30 16:30 16:50 16:50   17:10 17:10 17:10 17:20 17:30 17:50   18:10 18:10 18:20 18:30 18:50   19:10 19:10 19:30 19:50   20:10 20:50 21:15 21:50 22:50 23:40
28,0 Tahitótfalu, Hősök tere     06:03 06:03       06:53     07:53 07:53     08:33 08:53 08:53     09:33 09:33 09:33 09:53 09:53     10:53 10:53       11:53 11:53   12:33 12:53 12:53     13:53         14:33 14:53       15:28   15:53 15:53 16:03     16:13   16:32 16:53 16:53     17:13 17:13 17:23   17:53     18:13 18:23   18:53     19:13   19:53       21:18 21:53 22:53 23:43
28,5 Tahitótfalu, Kék Duna telep     06:04 06:04       06:54     07:54 07:54       08:54 08:54           09:54 09:54     10:54 10:54       11:54 11:54     12:54 12:54     13:54           14:54           15:54 15:54             16:54 16:54             17:54           18:54         19:54              
30,0 Tahitótfalu, Nagyárok     06:06 06:06       06:56     07:56 07:56       08:56 08:56           09:56 09:56     10:56 10:56       11:56 11:56     12:56 12:56     13:56           14:56           15:56 15:56             16:56 16:56             17:56           18:56         19:56              
31,0 Tahitótfalu, Pokolcsárda     06:07 06:07       06:57     07:57 07:57       08:57 08:57           09:57 09:57     10:57 10:57       11:57 11:57     12:57 12:57     13:57           14:57           15:57 15:57             16:57 16:57             17:57           18:57         19:57              
31,4 Tahitótfalu, Váci rév     06:08 06:08       06:58     07:58 07:58       08:58 08:58           09:58 09:58     10:58 10:58       11:58 11:58     12:58 12:58     13:58           14:58           15:58 15:58             16:58 16:58             17:58           18:58         19:58              

Legend

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
16 on work-days expect summer school holiday, kivéve december 27-től december 31-ig
34 április 30-tól szeptember 25-ig szabad- és munkaszüneti napokon
36 nyári időszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
44 április 24-ig és október 1-től szabad- és munkaszüneti napokon
46 téli időszámítás tartama alatt szabad- és munkaszüneti napokon
2 december 24-én nem közlekedik
22 december 24-én csak Tahitótfalu, Hősök teréig közlekedik
6 december 25-26-án és január 1-jén nem közlekedik
7 december 24-26. között és január 1-jén nem közlekedik

on school-days
on school-days
on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
during school holiday on work-days
during school holiday on work-days
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
R Regional passenger transport service