Skip navigation
363

VÁC HELYI: DDC–Autóbusz-állomás–Gombás–Sejce lakótelep

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: H H H H H H H H H H H H H H H
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 363 1       363 3       363 5 M     363 105 A     363 7       363 9       363 11       363 13 M     363 15 M     363 115 A     363 17 M     363 19   2   363 21 M     363 27   2   363 29   2  
0,0 0,0 Vác, DDC     07:30         13:30 14:50            
0,4 0,4 Vác, DDC főbejárat     07:31         13:31 14:51            
1,3 1,3 Vác, Oktatási Centrum     07:32         13:32 14:52            
1,9 1,9 Vác, autójavító     07:35         13:35 14:55            
2,5 2,5 Vác, Hunyadi u.     07:36         13:36 14:56            
2,8 2,8 Vác, Rákóczi tér     07:37         13:37 14:57            
3,7 3,7 Vác, aut. áll.     07:39         13:39 14:59            
3,7 3,7 Vác, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:20 06:25 07:40 08:00 10:00 12:00 13:15 13:40 15:00 15:00 16:10 17:45 18:45 20:45 22:45
4,5 4,5 Vác, Öntöde 05:22 06:27 07:42 08:02 10:02 12:02 13:17 13:42 15:02 15:02 16:12 17:47 18:47 20:46 22:46
5,1 5,1 Vác, Deákvár, ABC 05:25 06:30 07:45 08:05 10:05 12:05 13:20 13:45 15:05 15:05 16:15 17:50 18:50 20:48 22:48
S 5,6 Vác, Fürj u. S S S S S S S 13:46 S S 16:16 17:51 S S S
S 5,9 Vác, Deákvári főút 29. S S S S S S S 13:47 S S 16:17 17:52 S S S
5,4 S Vác, Gombási út 34. 05:26 06:31 07:46 08:06 10:06 12:06 13:21 S 15:06 15:06 S S 18:51 20:49 22:49
5,8 6,3 Vác, Altányi szőlők 05:27 06:32 07:47 08:07 10:07 12:07 13:22 13:48 15:07 15:07 16:18 17:53 18:52 20:50 22:50
6,1 6,6 Vác, Gombási út 94. 05:28 06:33 07:48 08:08 10:08 12:08 13:23 13:49 15:08 15:08 16:19 17:54 18:53 20:51 22:51
6,5 7,0 Vác-Téglaház dűlő 05:29 06:34 07:49 08:09 10:09 12:09 13:24 13:50 15:09 15:09 16:20 17:55 18:54 20:52 22:52
7,1 7,6 Vác-Egyházmögei elág. 05:31 06:36 07:51 08:11 10:11 12:11 13:26 13:52 15:11 15:11 16:22 17:57 18:56 20:53 22:53
7,7 8,2 Vác-Gombás 05:32 06:37 07:52 08:12 10:12 12:12 13:27 13:53 15:12 15:12 16:23 17:58 18:57 20:54 22:54
8,2 8,7 Vác-Kisgombás 05:33 06:38 07:52 08:13 10:13 12:13 13:28 13:54 15:13 15:13 16:24 17:59 18:58 20:55 22:55
8,8 9,3 Vác-Gombás, fenyves 05:34 06:39 07:54 08:14 10:14 12:14 13:29 13:55 15:14 15:14 16:25 18:00 18:59 20:56 22:56
9,4 9,9 Vác-DDC, agyagbánya alsó 05:36 06:41 07:56 08:16 10:16 12:16 13:31 13:57 15:16 15:16 16:27 18:02 19:01 20:57 22:57
10,4 10,9 Vác-DDC, agyagbánya felső 05:39 06:44 07:59 08:19 10:19 12:19 13:34 14:00 15:19 15:19 16:30 18:05 19:04 21:00 23:00
11,3 11,8 Vác-Felsőpincevölgy 05:41 06:46 08:01 08:21 10:21 12:21 13:36 14:02 15:21 15:21 16:32 18:07 19:06 21:02 23:02
12,5 13,0 Sejce, lakótelep 05:44 06:49 08:04 08:24 10:24 12:24 13:39 14:05 15:24 15:24 16:35 18:10 19:09 21:04 23:04

Legend

2 december 24-én nem közlekedik

on work-days
on work-days
on free days and days of rest
on free days and days of rest
S line in service on another route
Csak elővételben váltott menetjeggyel Passengers need pre-purchased tickets with seat reservation forboarding at this stop.
H Local passenger transport service