Skip navigation
366

VÁC HELYI: Gombási út–Deákvár–Alsóváros

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: H H H
 Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 366 1 M     366 3 M     366 5 M    
0,0 0,0 Vác, Gombási út 94. 05:15 13:15 21:20
0,3 0,0 Vác, Altányi szőlők 05:16 13:16 21:21
0,8 0,0 Vác, Radnóti út 05:17 13:17 21:22
1,7 0,0 Vác, Újhegyi út 42. 05:19 13:19 21:24
2,2 0,0 Vác, Deákvár, ABC 05:21 13:21 21:26
2,6 0,0 Vác, Vörösmarty tér 05:22 13:22 21:27
3,0 0,0 Vác, Nógrádi u. 05:23 13:23 21:28
3,8 0,0 Vác, Telep u. 05:25 13:25 21:30
4,3 0,0 Vác, VOLÁN telep 05:26 13:26 21:31
4,9 0,0 Vác, Alsóváros v.mh. 05:28 13:28 21:33
5,2 0,0 Vác, Közúti Igazg. 05:29 13:29 21:34

Legend


munkanapokon
munkanapokon
H Local passenger transport service