Skip navigation
532

Szolnok–Tiszajenő–Tiszakécske

Timetable valid from: 2022.03.05 -
Classification: R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 532 967 M    
0,0 0,0 .. Szolnok, aut. áll. 14:45
4,2 4,2 .. Szolnok, Megyei kórház 14:57
4,2 4,2 .. Szolnok, Megyei kórház 14:58
4,9 4,9 .. Szolnok, cukorgyári ltp. 14:59
5,4 5,4 .. Szolnok, McHale Hungária Kft. 15:00
7,1 7,1 .. Szolnok, Vegyiművek ltp. 15:03
9,2 9,2 .. Szolnok, Állati Fehérjefeldolgozó 15:06
S 18,3 .. Kőröstetétlen, Halász u. S
S 19,0 .. Kőröstetétlen, aut. ford. S
S 19.0 .. Kőröstetétlen, aut. ford. S
S 20,3 .. Polyák tanya S
S 20,9 .. Markovics tanya S
S 22,5 .. Liptai major S
S 24,2 .. Jászkarajenő, TÜZÉP telep S
S 24,9 .. Jászkarajenő, műv.ház S
S 24.9 .. Jászkarajenő, műv.ház S
S 25,7 .. Jászkarajenő, malom S
S 27,1 .. TETŐVÁR S
S 27,8 .. Várkonyi szőlők S
S 28,7 .. Jenői szőlők S
S 30,3 .. Tiszajenő, Tóth tanya S
11,7 S .. Tószeg, kucorgó 15:10
12,6 S .. Tószeg, vá. 15:11
13,3 S .. Tószeg, kh. 15:12
13,3 S .. Tószeg, kh. 15:13
17,6 S .. Tiszavárkony, bej. út 15:20
18,3 S .. Tiszavárkony, újtelep 15:21
20,4 S .. Tiszavárkonyi ÁG 15:24
22,0 S 0,0 Vezsenyi szőlők 15:26
S S 2,9 Vezseny, gátőrház S
S S 4,1 Vezseny, sportpálya S
S S 4,6 Vezseny, piactér S
S S 5,4 Vezseny, élelm. bolt S
S S 5,8 Vezseny, aut. ford. S
S S 5,8 Vezseny, aut. ford. S
S S 5,4 Vezseny, élelm. bolt S
S S 4,6 Vezseny, piactér S
S S 4,1 Vezseny, sportpálya S
S S 2,9 Vezseny, gátőrház S
22,0 S 0,0 Vezsenyi szőlők 15:26
23,3 31,5 .. Tiszajenő-Vezseny vá. 15:28
25,7 33,9 .. Tiszajenő, alsó v.mh. 15:32
29,2 37,4 .. Tiszabög, felső 15:39
30,2 38,4 .. Tiszabög, vegyesbolt 15:40
34,5 42,7 .. Tiszakécske, benzinkút 15:46
35,0 43,2 .. Tiszakécske, Orkán Kft. 15:47
35,9 44,1 .. Tiszakécske, Szolnoki út 15:48
36,5 44,7 .. Tiszakécske, vh. 15:49

Legend


munkanapokon
munkanapokon
S line in service on another route
R Regional passenger transport service