Skip navigation
532

Szolnok–Tiszajenő–Tiszakécske

Timetable valid from: 2021.12.12 -
Classification: R
 Km Km Km Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) 532 967 M    
0,0 0,0 .. Szolnok, aut. áll. 14:45
1,2 1,2 .. Szolnok, Interspar 14:47
1,8 1,8 .. Szolnok, Jubileum tér 14:50
2,2 2,2 .. Szolnok, Bajcsy-Zs. út 14:52
3,0 3,0 .. Szolnok, Temető 14:54
3,6 3,6 .. Szolnok, Logisztikai Park 14:56
4,2 4,2 .. Szolnok, Megyei kórház 14:57
4,2 4,2 .. Szolnok, Megyei kórház 14:58
4,9 4,9 .. Szolnok, cukorgyári ltp. 14:59
5,4 5,4 .. Szolnok, McHale Hungária Kft. 15:00
6,1 6,1 .. Szolnok, Agroker bej. út 15:01
7,1 7,1 .. Szolnok, Vegyiművek ltp. 15:03
8,4 8,4 .. Szolnok, Tószegi út |
9,2 9,2 .. Szolnok, Állati Fehérjefeldolgozó 15:06
18,3 S .. Kőröstetétlen, Halász u. S
19,0 S .. Kőröstetétlen, aut. ford. S
19,0 S .. Kőröstetétlen, aut. ford. S
20,3 S .. Polyák tanya S
20,9 S .. Markovics tanya S
22,5 S .. Liptai major S
24,2 S .. Jászkarajenő, TÜZÉP telep S
24,9 S .. Jászkarajenő, műv.ház S
24,9 S .. Jászkarajenő, műv.ház S
25,7 S .. Jászkarajenő, malom S
27,1 S .. TETŐVÁR S
27,8 S .. Várkonyi szőlők S
28,7 S .. Jenői szőlők S
30,3 S .. Tiszajenő, Tóth tanya S
S 11,3 .. Tószeg, Gerje-perje csatorna 15:09
S 11,7 .. Tószeg, kucorgó 15:10
S 12,6 .. Tószeg, vá. 15:11
S 13,3 .. Tószeg, kh. 15:12
S 13,3 .. Tószeg, kh. 15:13
S 13,8 .. Tószeg, Vörösmarty u. 15:14
S 14,3 .. Tószeg, Sütőüzem 15:15
S 14,8 .. Tószegi kiskertek 15:16
S 16,3 .. Tiszavárkony, gátőrház 15:17
S 17,6 .. Tiszavárkony, bej. út 15:19
S 17,6 .. Tiszavárkony, bej. út 15:20
S 18,3 .. Tiszavárkony, újtelep 15:21
S 20,4 .. Tiszavárkonyi ÁG 15:24
S 22,0 0,0 Vezsenyi szőlők 15:26
S S 2,9 Vezseny, gátőrház S
S S 4,1 Vezseny, sportpálya S
S S 4,6 Vezseny, piactér S
S S 5,4 Vezseny, élelm. bolt S
S S 5,8 Vezseny, aut. ford. S
S S 5,8 Vezseny, aut. ford. S
S S 5,4 Vezseny, élelm. bolt S
S S 4,6 Vezseny, piactér S
S S 4,1 Vezseny, sportpálya S
S S 2,9 Vezseny, gátőrház S
S 22,0 0,0 Vezsenyi szőlők 15:26
31,5 23,3 .. Tiszajenő-Vezseny vá. 15:28
33,9 25,7 .. Tiszajenő, alsó v.mh. 15:32
40,8 32,6 .. Tiszabög, vegyesbolt 15:40
45,1 36,9 .. Tiszakécske, benzinkút 15:46
45,6 37,4 .. Tiszakécske, Orkán Kft. 15:47
46,5 38,3 .. Tiszakécske, Szolnoki út 15:48
47,1 38,9 .. Tiszakécske, vh. 15:49

Legend


munkanapokon
munkanapokon
| line passing stop, but not stopping at it
S line in service on another route
R Regional passenger transport service