659
Kunszentmiklós-Kiskunlacháza-Délegyháza-Dunavarsány-Taksony-Dunaharaszti-Budapest
Timetable valid from: 2022.09.01 -
2024.01.14
Classification: | R | |||
---|---|---|---|---|
Km | Km | Km | Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) | 659 2 |
0,0 | 0,0 | .. | Kunszentmiklós, Vasútállomás | 05:44 |
0,6 | 0,6 | .. | Kunszentmiklós, Újtelep | 05:45 |
1,3 | 1,3 | .. | Kunszentmiklós, Hold u. | 05:47 |
1,6 | 1,6 | .. | Kunszentmiklós, Malom | 05:48 |
2,4 | 2,4 | .. | Kunszentmiklós, Kálvin tér | 05:49 |
2,4 | 2,4 | .. | Kunszentmiklós, Kálvin tér | 05:51 |
3,8 | 3,8 | .. | Kunszentmiklós, Petőfi lakótelep | 05:53 |
13,4 | 13,4 | .. | Apaj, Kunszentmiklósi útelág. | 06:06 |
15,3 | 15,3 | .. | Apaji útőrház | 06:08 |
18,4 | 18,4 | .. | Apaj, Belsőszúnyog | 06:12 |
19,2 | 19,2 | .. | Kiskunlacháza, Faragó tanya | 06:13 |
20,0 | 20,0 | .. | Bankháza, Iskola | 06:15 |
22,2 | 22,2 | .. | Kiskunlacháza, vá. bej. út | 06:18 |
22,8 | 22,8 | .. | Kiskunlacháza, Gépállomás | 06:19 |
23,7 | 23,7 | .. | Kiskunlacháza, Katona J. u. | 06:20 |
24,3 | 24,3 | .. | Kiskunlacháza, Malom | 06:21 |
25,1 | 25,1 | .. | Kiskunlacháza, vá. elág. | 06:22 |
25,9 | 25,9 | .. | Kiskunlacháza, Védgát u. | 06:24 |
26,5 | 26,5 | .. | Kiskunlacháza, aut. ford. | 06:25 |
28,0 | 28,0 | .. | Áporka, bej. út | 06:28 |
30,2 | 30,2 | .. | Áporkai elág. | 06:30 |
33,4 | 33,4 | .. | Majosházai elág. | 06:33 |
37,4 | 37,4 | 0,0 | Délegyháza, Vasútállomás | | |
S | S | 0,9 | Délegyháza, aut. ford. | 06:38 |
37,4 | 37,4 | 0,0 | Délegyháza, Vasútállomás | 06:40 |
38,8 | 38,8 | .. | Délegyháza, II. tó | 06:42 |
39,9 | 39,9 | .. | Dunavarsány, Vasútállomás | 06:44 |
40,7 | 40,7 | .. | Dunavarsány, Vasúti átjáró | 06:46 |
41,6 | 41,6 | .. | Dunavarsány, Ny-i lakópark | 06:48 |
42,9 | 42,9 | .. | Erőspuszta bej. út | 06:50 |
S | 44,5 | .. | Taksony, Varsányi köz | S |
S | 45,3 | .. | Taksony, Zsellérerdő | S |
S | 45,9 | .. | Taksony, Vasútállomás | S |
S | 46,5 | .. | Taksony, Béke u. | S |
S | 46,9 | .. | Taksony, Wesselényi u. | S |
S | 47,4 | .. | Taksony, Baross tér | S |
S | 47,9 | .. | Taksony, Attila u. | S |
S | 49,0 | .. | Taksony, Zsellérerdő | S |
45,2 | 50,2 | .. | Taksonyi elág. (M0) | 06:53 |
50,2 | 55,2 | .. | Dunaharaszti elág. (Némedi út) | | |
50,7 | S | .. | Dunaharaszti, Knézich utca | 06:59 |
51,2 | S | .. | Dunaharaszti, Kodály Zoltán utca | 07:00 |
51,7 | S | .. | Dunaharaszti, Szent László utca | 07:01 |
52,1 | S | .. | Dunaharaszti, Vasútállomás | 07:03 |
52,5 | S | .. | Dunaharaszti, Baktay Ervin tér | 07:04 |
53,0 | S | .. | Dunaharaszti, Dózsa György út | 07:06 |
53,7 | S | .. | Dunaharaszti, HÉV-állomás | 07:08 |
.. | .. | .. | Budapest-bérlet szakaszhatár | |
57,2 | S | .. | Budapest, Orbánhegyi dűlő | 07:13 |
58,8 | S | .. | Budapest, Soroksár, Hősök tere | 07:16 |
60,8 | S | .. | Budapest, Festékgyár | 07:19 |
62,9 | S | .. | Budapest, Pesterzsébet vá. | 07:22 |
63,5 | S | .. | Budapest, Pesterzsébet felső | 07:24 |
65,0 | S | .. | Budapest, Timót utca / Soroksári út | 07:27 |
67,0 | S | .. | Budapest, Közvágóhíd (Kvassay J. út) | 07:32 |
67,7 | S | .. | Budapest, Mester utca / Könyves K. körút | 07:34 |
.. | .. | .. | Budapest-bérlet szakaszhatár | |
S | 69,8 | .. | Budapest, Nagysándor J. u. | S |
70,2 | 74,4 | .. | Budapest, Népliget aut. pu. | 07:41 |
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat. | ||
on school-days | ||
| | line passing stop, but not stopping at it | |
S | line in service on another route | |
R | Regional passenger transport service |