0,0 |
.. |
.. |
Pécs, Autóbusz-állomás |
13:00 |
14:00 |
16:00 |
19:00 |
3,9 |
.. |
.. |
Pécs, Uránváros aut. áll. |
13:07 |
14:07 |
16:07 |
19:07 |
35,1 |
.. |
.. |
Szigetvár, Autóbusz-állomás |
| |
| |
| |
19:35 |
63,8 |
.. |
.. |
Kadarkút, Közp. aut. vt. |
| |
| |
| |
20:05 |
71,1 |
.. |
.. |
Mike, Aut. vt. |
| |
| |
| |
| |
80,5 |
.. |
.. |
Lábod, Felső |
| |
| |
| |
20:21 |
88,9 |
.. |
.. |
Nagyatád, Autóbusz-állomás |
14:25 |
| |
17:25 |
20:30 |
88,9 |
0,0 |
.. |
Nagyatád, Autóbusz-állomás |
14:25 |
| |
17:25 |
20:30 |
105,5 |
S |
.. |
Berzence, Kh. |
S |
| |
| |
20:45 |
112,6 |
S |
.. |
Csurgó, Autóbusz-állomás |
S |
| |
| |
20:55 |
112,6 |
S |
.. |
Csurgó, Autóbusz-állomás |
S |
| |
| |
20:55 |
114,8 |
S |
.. |
Csurgó, Szakközépiskola |
S |
| |
| |
20:57 |
123,2 |
S |
.. |
Iharos, Kastély |
S |
| |
| |
| |
S |
14,2 |
.. |
Segesd, Szoc. otthon |
14:40 |
S |
S |
S |
S |
20,6 |
0,0 |
Böhönye, Nagyatádi útelág. |
| |
S |
S |
S |
S |
S |
1,5 |
Böhönye, Közp. aut. vt. |
14:50 |
S |
S |
S |
S |
20,6 |
3,0 |
Böhönye, Nagyatádi útelág. |
| |
S |
S |
S |
S |
28,8 |
.. |
Vése, Varászlói elág.[7] |
15:00 |
S |
S |
S |
S |
36,6 |
.. |
Inke, Aut. vt. |
15:08 |
S |
S |
S |
125,3 |
44,9 |
.. |
Iharosberény, Körforgalom |
| |
| |
| |
| |
142,2 |
.. |
.. |
Nagykanizsa, Autóbusz-állomás |
15:35 |
16:08 |
18:25 |
21:30 |
142,2 |
.. |
0,0 |
Nagykanizsa, Autóbusz-állomás |
15:40 |
16:13 |
18:30 |
21:35 |
S |
.. |
1,8 |
Nagykanizsa, Lámpagyár u. |
S |
S |
S |
S |
151,4 |
.. |
8,1 |
Nagykanizsa(Korpavár), Aut. vt. |
| |
| |
| |
| |
161,3 |
.. |
.. |
Zalaszentbalázs, Kh. |
| |
| |
| |
| |
165,6 |
.. |
.. |
Hahót, Zrínyi u. 151. |
| |
| |
| |
| |
168,0 |
.. |
.. |
Hahót, Söjtöri elág.[1] |
| |
| |
| |
| |
170,6 |
.. |
.. |
Hahót(Fakospuszta), Alsó |
| |
| |
| |
| |
172,1 |
.. |
.. |
Hahót(Fakospuszta), Felső |
| |
| |
| |
| |
193,3 |
.. |
.. |
Zalaegerszeg, Autóbusz-állomás |
16:25 |
17:00 |
19:15 |
22:20 |