Timetable valid from: 2023.06.17 -
Classification: | R | |
---|---|---|
Km | Stops (VOLÁNBUSZ Zrt.) | 642 4 |
0,0 | Ócsa, Vasútállomás | 14:35 |
0,4 | Ócsa, Bolyai J. Gimnázium | 14:36 |
1,0 | Ócsa, Katolikus templom | 14:37 |
1,3 | Ócsa, Városháza | 14:38 |
3,0 | Ócsa, Katona J. u. | 14:43 |
12,3 | Inárcsi elág. (M5-ös autópálya) | 14:52 |
12,7 | Inárcs, Iskola u. | 14:55 |
13,6 | Inárcs, Bajcsy-Zs. u. 51. | 14:56 |
14,2 | Inárcs, kakucsi elág. | 14:57 |
14,9 | Inárcs, új iskola | 14:58 |
15,6 | Kakucs, Arany János u. | 14:59 |
16,4 | Kakucs, Bem u. | 15:00 |
17,0 | Kakucs, Sastelep u. | 15:01 |
17,9 | Kakucs, aut. ford. | 15:02 |
20,0 | Újhartyán, dabasi elág. | 15:05 |
20,5 | Újhartyán, Egészségház | 15:06 |
21,1 | Újhartyán, Hősök tere | 15:07 |
21,6 | Újhartyán, szerviz bej. út | |
21,9 | Újhartyán, szerviz |
iskolai előadási napokon | ||
R | Regional passenger transport service |