Menetrend érvényessége: 2023.12.10 -
Besorolás: | R | R | R | R | R | |
---|---|---|---|---|---|---|
Km | Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) | 856 1 | 856 3 | 856 5 | 856 7 | 856 9 |
Szentendre | 06:42 | 07:07 | 13:34 | 14:27 | 15:27 | |
Pomáz | 06:50 | 07:13 | 13:40 | 14:33 | 15:42 | |
Budapest, Batthyány tér | 06:18 | 06:43 | 13:18 | 14:13 | 15:13 | |
Pomáz | 06:49 | 07:14 | 13:49 | 14:44 | 15:45 | |
0,0 | Pomáz, aut. áll. | 06:55 | 07:20 | 13:55 | 14:50 | 15:50 |
0,7 | Pomáz, Dózsa György u. | 06:56 | 07:21 | 13:56 | 14:51 | 15:51 |
1,2 | Pomáz, vh. | 06:58 | 07:23 | 13:58 | 14:53 | 15:53 |
1,6 | Pomáz, Szabadság tér | 06:59 | 07:24 | 13:59 | 14:54 | 15:54 |
2,0 | Pomáz, Egres u. | 07:00 | 07:25 | 14:00 | 14:55 | 15:55 |
2,5 | Pomáz, Szedres u. | 07:02 | 07:27 | 14:02 | 14:57 | 15:57 |
2,9 | Pomáz, Híd | 07:03 | 07:28 | 14:03 | 14:58 | 15:58 |
3,7 | Pomáz, Papmalom | 07:04 | 07:29 | 14:04 | 14:59 | 15:59 |
4,8 | Csobánkai elágazás | 07:06 | 07:31 | 14:06 | 15:01 | 16:01 |
5,2 | Csobánka, Margitliget | 07:07 | 07:32 | 14:07 | 15:02 | 16:02 |
5,7 | Csobánka, Üdülők útja | 07:08 | 07:33 | 14:08 | 15:03 | 16:03 |
6,2 | Csobánka, Diófa út | 07:09 | 07:34 | 14:09 | 15:04 | 16:04 |
6,8 | Csobánka, kh. | 07:11 | 07:36 | 14:11 | 15:06 | 16:06 |
14,2 | Pilisvörösvár, kultúrház | 07:24 | 07:49 | 14:24 | 15:19 | 16:19 |
14,2 | Pilisvörösvár, kultúrház | 07:25 | 07:50 | 14:25 | 15:20 | 16:20 |
14,5 | Pilisvörösvár, vasútállomás bej. út | 07:26 | 07:51 | 14:26 | 15:21 | 16:21 |
14,9 | Pilisvörösvár, vasútállomás | 07:28 | 07:53 | 14:28 | 15:23 | 16:23 |
Pilisvörösvár | 07:42 | 07:57 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | |
Pilisvörösvár | 07:47 | 08:17 | 14:47 | 15:47 | 16:47 |
munkanapokon | ||
iskolai előadási napokon | ||
Vasúti csatlakozás | ||
R | Regionális járat |