Navigáció átugrása

Gyöngyös – ideiglenes változás az 1, 1A helyi járatok közlekedésben május 4-től

2022. április 28.

2022. május 4-étől (szerdától) várhatóan augusztus 31-ig Gyöngyösön a Vachott Sándor utcát a Szent Bertalan templomtól a Deák Ferenc utcáig – útépítési munkálatok miatt – lezárják, ezért a fenti időszakban ideiglenesen módosul az 1, 1A helyi autóbuszjáratok menetrendje a Strand és a Kossuth Lajos utca közötti szakaszon.

Az 1, 1A jelzésű helyi járatok a korábban megszokottól eltérően a Strand megállóhely után a Báthory utca 4. ◄► Deák Ferenc utca 5-7. ◄► Aranysas utca ◄► Jókai Mór utca 57. ◄► Páter Kiss Szaléz utca ◄► Kossuth Lajos utca 12. útvonalon közlekednek, majd változatlanul haladnak a Seregély utca 48. felé.

Továbbá a járatok a Szent Bertalan templom megállóhelyet nem érintik, de ideiglenesen megállnak a Báthory utca 4. megállóban.

KIVONATOS MENETRENDEK:

 Megállóhelyek  Munkanapokon 
 Strand 5:13 6:46 7:23 10:16 12:03 13:51 15:26 17:26
 Báthory út 4. 5:14 6:47 7:24 10:17 12:04 13:52 15:27 17:27
 Deák Ferenc utca 5-7. 5:16 6:49 7:26 10:19 12:06 13:54 15:29 17:29
 Szent Gellért utca 5:17 6:50 7:27 10:20 12:07 13:55 15:30 17:30
 Aranysas utca 5:18 6:51 7:28 10:21 12:08 13:56 15:31 17:31
 Dr. Harrer Ferenc utca 5:21 6:54 7:31 10:24 12:11 13:59 15:34 17:34
 Csalogány utca 36. 5:23 6:56 7:33 10:26 12:13 14:01 15:36 17:36
 Csalogány utca 16. 5:24 6:57 7:34 10:27 12:14 14:02 15:37 17:37
 Jókai Mór utca 57. 5:27 7:00 7:37 10:30 12:17 14:05 15:40 17:40
 Páter Kiss Szaléz utca 5:29 7:02 7:39 10:32 12:19 14:07 15:42 17:42
 Kossuth Lajos utca 12. 5:31 7:04 7:41 10:34 12:21 14:09 15:44 17:44
                 
 Kossuth Lajos utca 12. 5:56 7:14 8:06 11:01 13:04 14:36 16:11 18:11
 Páter Kiss Szaléz utca 5:58 7:16 8:08 11:03 13:06 14:38 16:13 18:13
 Jókai Mór utca 57. 6:01 7:19 8:11 11:06 13:09 14:41 16:16 18:16
 Deák Ferenc utca 5-7. 6:03 7:21 8:13 11:08 13:11 14:43 16:18 18:18
 Szent Gellért utca 6:04 7:22 8:14 11:09 13:12 14:44 16:19 18:19
 Aranysas utca 6:05 7:23 8:15 11:10 13:13 14:45 16:20 18:20
 Dr. Harrer Ferenc utca 6:08 7:26 8:18 11:13 13:16 14:48 16:23 18:23
 Csalogány utca 36. 6:10 7:28 8:20 11:15 13:18 14:50 16:25 18:25
 Csalogány utca 16. 6:11 7:29 8:21 11:16 13:19 14:51 16:26 18:26
 Báthory út 4. 6:13 7:31 8:23 11:18 13:21 14:53 16:28 18:28
 Strand 6:14 7:32 8:24 11:19 13:22 14:54 16:29 18:29
 Megállóhelyek  Hétvégén és ünnepnapokon 
  S S S V V
 Strand 6:53 9:23 11:53 8:38 11:08
 Báthory út 4. 6:54 9:24 11:54 8:39 11:09
 Deák Ferenc utca 5-7. 6:56 9:26 11:56 8:41 11:11
 Szent Gellért utca 6:57 9:27 11:57 8:42 11:12
 Aranysas utca 6:58 9:28 11:58 8:43 11:13
 Dr. Harrer Ferenc utca 7:01 9:31 12:01 8:46 11:16
 Csalogány utca 36. 7:03 9:33 12:03 8:48 11:18
 Csalogány utca 16. 7:04 9:34 12:04 8:49 11:19
 Jókai Mór utca 57. 7:07 9:37 12:07 8:52 11:22
 Páter Kiss Szaléz utca 7:09 9:39 12:09 8:54 11:24
 Kossuth Lajos utca 12. 7:11 9:41 12:11 8:56 11:26
           
 Kossuth Lajos utca 12. 7:45 10:15 12:45 9:30 12:00
 Páter Kiss Szaléz utca 7:47 10:17 12:47 9:32 12:02
 Jókai Mór utca 57. 7:50 10:20 12:50 9:35 12:05
 Deák Ferenc utca 5-7. 7:52 10:22 12:52 9:37 12:07
 Szent Gellért utca 7:53 10:23 12:53 9:38 12:08
 Aranysas utca 7:54 10:24 12:54 9:39 12:09
 Dr. Harrer Ferenc utca 7:57 10:27 12:57 9:42 12:12
 Csalogány utca 36. 7:59 10:29 12:59 9:44 12:14
 Csalogány utca 16. 8:00 10:30 13:00 9:45 12:15
 Báthory út 4. 8:02 10:32 13:02 9:47 12:17
 Strand 8:03 10:33 13:03 9:48 12:18

Magyarázat:

S: A jelzett járat csak szombaton közlekedik

V: A jelzett járat csak vasárnap és ünnepnapokon közlekedik

A Petőfi utca lezárása miatt Gyöngyössolymos és Visonta irányába közlekedő autóbuszok Gyöngyös belterületén továbbra is terelt útvonalon közlekednek.

Az 1, 1A járat részletes menetrendje megtekinthető itt.

A 2022. május 4-én érvényes menetrend megtekintéséhez kattintson a vonal egyik célirányára, majd válassza ki a május 4-től érvényes menetrendi időszakot.