Navigáció átugrása

Keszthely – február 3-ától változás a helyi közlekedésben

2020. január 30.

2020. február 3-ától (hétfőtől) változik Keszthely helyi autóbuszjáratainak menetrendje.

A C5-ös helyi vonalon, munkanapokon 10:00-kor az Autóbusz-állomástól TESCO megállóhelyig közlekedő járat 30 perccel korábban, 9:30-kor indul.

A járat módosított menetrendje, munkanapokon:

Megállóhelyek

Indulás

Autóbusz-állomás

9:30

Szent Miklós utca 6.

9:32

Bercsényi utca

9:34

Georgikon utca

9:36

Rákóczi tér

9:37

Egri József Általános Iskola

9:39

Csizmadia utca

9:40

TESCO

9:42